Įteikti diplomai Ugniagesių gelbėtojų mokyklos absolventams

Data

2017 06 15

Įvertinimas
0
kursantai2.JPG

Šiandien Ugniagesių gelbėtojų mokykloje diplomai buvo įteikti 32 kursantams – naujai parengti ugniagesiai gelbėtojai pradės dirbti apskričių priešgaisrinėse gelbėjimo valdybose ir rajonų priešgaisrinėse gelbėjimo tarnybose. Tai jau 15 ugniagesių gelbėtojų laida, kuri šios profesijos paslapčių mokosi vienerius metus.

Kursantus pasveikino Vidaus reikalų ministerijos (VRM) kancleris Algirdas Stončaitis, kuris palinkėjo ugniagesiams gelbėtojams įsilieti į geras komandas ir kaip profesionalams ugdyti naujas tradicijas.

Ugniagesio gelbėtojo profesiją įgijusius kursantus taip pat pasveikino ir sėkmės tarnyboje palinkėjo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM direktorius Kęstutis Lukošius, Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Rimantas Steponavičius.

 Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininkas Valdas Krulikauskas padėkojo kursantams už aktyvų dalyvavimą mokyklos gyvenime, sporto renginiuose ir ypač parodoje „Studijos 2017“. Aktyviausiems kursantams buvo įteiktos padėkos.

Renginio metu kursantus palaimino Parudaminio klebonas Miroslav Balcevič.