Visos naujienos

Lietuvos regionine politika logo.jpg
2018 02 19
Kviečiame socialinius ir ekonominius partnerius siūlyti atstovus į regionų plėtros tarybas

Vidaus reikalų ministerija kviečia socialinius ir ekonominius partnerius siūlyti savo atstovus į Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos ir Vilniaus regionų plėtros tarybas.

happy.jpg
2018 02 14
Vidaus reikalų ministras: turime daug galimybių bendradarbiauti su JAE

Vasario 9-14 d. ministras Eimutis Misiūnas dalyvauja Globaliame dialoge visuomenės laimės ir gerovės klausimais bei Kasmetiniame pasauliniame vyriausybių atstovų susitikime Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE).

2018 02 09.jpg
2018 02 09
Popiežiui įteikta Lietuvos šimtmečio vėliava

Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis  Vatikane vykstančiame kasmetiniame Šv. Mortos grupės (Santa Marta Group) susitikime Popiežiui nuo Ministro Pirmininko įteikė Lietuvos trispalvę – simbolišką dovaną, įprasminančią valstybės šimtmečio jubiliejų.

herbai.png
2018 02 08
Verslo balsas bus geriau girdimas regionuose

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui, kad į Regionų plėtros tarybas būtų įtraukta daugiau verslo atstovų. Verslo atstovai regionų tarybose galės sudaryti 2/3 visų ekonominiams ir socialiniams partneriams skirtų vietų. Iš viso socialiniai partneriai sudaro trečdalį regioninės tarybos.

JKAL15201506026875_VT.jpg
2018 02 07
Mažinamas pareigybių skaičius viešajame sektoriuje

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos rengtam projektui, kuriuo beveik 600 mažinamas pareigybių skaičius viešajame sektoriuje.

Bevardis.jpg
2018 02 07
Siekiama optimizuoti valstybės ir savivaldybių teikiamas paslaugas

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos parengtam sprendimui, kuriuo ministerijos yra įpareigojamos peržiūrėti jų kompetencijos srityse teikiamas paslaugas ir priimti pasiūlytus sprendimus dėl jų modernizavimo. Toks sprendimas siūlomas vykdant viešojo sektoriaus reformą ir siekiant geriau pasiruošti valstybės tarnybos pertvarkai.

VRM logo.jpg
2018 02 01
Skelbiamas geriausių prevencinių projektų ir bendruomenių iniciatyvų konkursas

Vidaus reikalų ministerija skelbia konkursą geriausiems 2015–2017 metų nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui ir bendruomenės iniciatyvai nustatyti. 

uzlieti laukai.jpg
2018 01 31
Ištikus nelaimei – greitesnė koordinuota pagalba

Vyriausybė pritarė patikslintam Ekstremaliųjų įvykių kriterijų sąrašui, atsižvelgiant į praėjusių metų patirtį (teršalų išsiliejimas Neryje, užtvindyti ūkininkų laukai). Siekiama palengvinti ekstremaliųjų įvykių vertinimą ir ekstremaliųjų situacijų skelbimo klausimų sprendimą.

Pasas.jpg
2018 01 30
Siūlomas palengvinimas verslininkams – antras pasas

Vidaus reikalų ministerija, atsižvelgdama į piliečių ir Seimo narių kreipimąsi, siūlo leisti verslininkams išduoti antrą pasą. Tokios įstatymo pataisos bus teikiamos svarstyti Vyriausybei.

su bulgaru.jpg
2018 01 25
ES vidaus reikalų ministrų diskusijose – Europos prieglobsčio sistemos reforma ir ES integruotas sienų valdymas

Sausio 25 - 26 dienomis vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas dalyvauja Sofijoje (Bulgarijos Respublika) vykstančiame neformaliame Europos Sąjungos (ES) teisingumo ir vidaus reikalų ministrų susitikime.

DSC_1038.JPG
2018 01 25
ET atstovai vertins vietos ir regionų demokratijos padėtį ir pokyčius Lietuvoje

Lietuvoje lankėsi Europos Tarybos (ET) vietos ir regionų valdžių kongreso Monitoringo komiteto delegacija, kuriai pavesta atlikti vietos ir regionų demokratijos padėties būklės ir pokyčių Lietuvoje analizę. Tokie tyrimai Lietuvoje jau buvo atlikti 2001 m. ir 2012 m. 

Sleptuves.png
2018 01 24
Stiprinama civilinė sauga: bus optimizuotos slėptuvės

Vyriausybė patvirtino slėptuvių optimizavimo rekomendacijas, kuriose nustatoma, kokiais atvejais valstybės institucijos ir įstaigos, turinčios steigti ekstremaliųjų situacijų operacijų centrus, privalo turėti slėptuves.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 14 Pirmyn