Visos naujienos

RSS Spausdinti
Viešojo saugumo tarnyba organizuoja jungtines taktines pratybas „Tvirtas skydas 2017“
2017 03 22
Viešojo saugumo tarnyba organizuoja jungtines taktines pratybas „Tvirtas skydas 2017“

Š. m. kovo 26 d. Viešojo saugumo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos organizuoja jungtines taktines pratybas „Tvirtas skydas 2017“. Pagal pratybų legendą, sporto renginio metu stadione kyla riaušės, jos perauga į masinius neramumus mieste. Dalyvaujančių pajėgų užduotis – operatyviai suvaldyti ir likviduoti masinius neramumus...

lond1.JPG
2017 03 22
Jungtinėje Karalystėje tariamasi dėl bendrų sprendimų kovoti su prekyba žmonėmis bei neapykantos nusikaltimais

Kovo 20–22 dienomis Vidaus reikalų ministerijos (VRM) kancleris Algirdas Stončaitis ir jo vadovaujama delegacija lankosi Londone, Jungtinėje Karalystėje (JK), kur dalyvauja susitikimuose, skirtuose aptarti dvišalį bendradarbiavimą, kovojant su šiuolaikine vergove bei neapykantos nusikaltimais.

Nevėžio krantinė Panevėžyje – bendruomenės veiklų ir verslo aplinkos plėtrai
2017 03 22
Nevėžio krantinė Panevėžyje – bendruomenės veiklų ir verslo aplinkos plėtrai

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą viešosios infrastruktūros plėtotės ir atnaujinimo projektui, kurį įgyvendinus Panevėžio mieste išaugs Nevėžio upės pakrantės rekreacinis ir ekonominis potencialas. Per Aukštaitijos sostinę tekančio Nevėžio krantinės taps patrauklios verslui, padidins gyventojų susisiekimo galimybes, pagerins...

4x4.jpg
2017 03 21
Lietuvos regioninė politika – ES fondus gali pakeisti Tesla

Kovo 23 d., šį ketvirtadienį, Vidaus reikalų ministerija kviečia į Regioninės politikos pavasario forumą. Apie būtinus pokyčius ir svarbiausius darbus diskutuos smulkusis „Tesla Motors“ akcininkas, Globalios Lietuvos lyderių tarybos narys Vladas Lašas, „Intersurgical“ vadovas Sigitas Žvirblis, savivaldybių merai, mokslininkai ir politikai.

VRM_6721.jpg
2017 03 20
Vidaus reikalų ministro E. Misiūno šimtadienis: svarbiausi darbai ir sprendimai

Šią savaitę sueina 100 dienų, kai dirba 17-oji vyriausybė. Vidaus reikalų ministro Eimučio Misiūno dėmesys darbo pradžioje buvo sutelktas į svarbiausius šalies viešojo saugumo, regionų politikos ir vietos savivaldos, migracijos politikos klausimus, taip pat – į Vidaus reikalų ministerijos (VRM) veiklos skaidrumo ir efektyvumo užtikrinimą.

Numatytas Jaunimo gatvės tilto remontas.jpg
2017 03 17
Molėtų miesto viešosios erdvės - paslaugų sektoriaus ir smulkaus verslo plėtrai

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą Molėtų miesto viešosios erdvės modernizavimo ir laisvalaikio infrastruktūra sukūrimo projektui įgyvendinti. Planuojama, kad įrengus aktyvaus laisvalaikio infrastruktūrą, miesto viešosios erdvės taps patrauklesnės smulkaus verslo ir paslaugų sektoriaus plėtrai.

0204-donoras-1.jpg
2017 03 15
Tartasi dėl aktyvesnio ir saugesnio sraigtasparnių panaudojimo teikiant medicininę pagalbą

Šiandien vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga ir Seimo nare Asta Kubiliene aptarė galimybes plėtoti infrastruktūrą, leidžiančią aktyviau ir saugiau panaudoti sraigtasparnius sudėtingų, sunkios būklės ligonių ir transplantacijai reikalingų organų gabenimui.

Ekspertai diskutavo apie viešojo valdymo efektyvumo didinimo instrumentus
2017 03 14
Ekspertai diskutavo apie viešojo valdymo efektyvumo didinimo instrumentus

Viešojo valdymo efektyvumo didinimas, valdžios funkcijų ir procesų centralizacijos ir decentralizacijos privalumai ir trūkumai – šie klausimai šiandien aptarti Vidaus reikalų ministerijoje vykusiame viešojo valdymo specialistų seminare.

Apžvelgti valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos veiklos rezultatai
2017 03 13
Apžvelgti valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos veiklos rezultatai

Šiandien Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente prie Vidaus reikalų ministerijos vykusiame pasitarime buvo aptarti praėjusių metų valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos veiklos rezultatai ir įvardinti šių metų darbai.

lentele2.jpg
2017 03 13
Patvirtintas Vidaus reikalų ministerijos darbų planas

Vyriausybė pritarė programos įgyvendinimo darbų planui. Per ketverius metus numatomas proveržis ir daugelyje Vidaus reikalų ministerijos valdymo sričių.

kovo11.jpg
2017 03 10
Su Kovo 11-ąja! (video)

27-osios Lietuvos Nepriklausomybės metinės – spalvingai, pakiliai, vieningai! Nuoširdžiai sveikiname visus su švente!

Vidaus reikalų ministerijos kancleris A. Stončaitis, viceministras Č. Mulma, JK Parlamento narė, valstybės sekretorė S. Newton, Lietuvos ambasadorius Lenkijoje Š. Adomavičius.
2017 03 09
Lietuva, Lenkija ir Jungtinė Karalystė stiprina kovą su prekyba žmonėmis ir šiuolaikine vergija

Lietuvos, Lenkijos ir Jungtinės Karalystės viceministrų vadovaujamos delegacijos kovo 8–9 d. susitinka Varšuvoje vykstančioje regioninėje konferencijoje „Šiuolaikinė vergija“, skirtoje kovos su prekyba žmonėmis klausimams aptarti.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 6 Pirmyn