Visos naujienos

RSS Spausdinti
parkas.jpg
2017 09 18
Į Varėną kvies atnaujintas miesto parkas

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą projektui, kurį įgyvendinus bus modernizuota ir visuomenės poreikiams pritaikyta Varėnos miesto centrinė dalis.  Atnaujinta viešoji miesto erdvė pagerins sąlygas verslo kūrimuisi ir plėtrai, padidins gyventojų užimtumą, paskatins įgyvendinti įvairias bendruomenes iniciatyvas.

taryba.jpg
2017 09 14
Mažėja migracijos srautai į Europą

Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas šiandien Briuselyje dalyvauja Europos Sąjungos (ES) teisingumo ir vidaus reikalų tarybos posėdyje.  Posėdyje ministrams pristatyta migracijos situacija bei tartasi dėl tolesnių veiksmų, kuriais būtų užtikrinamas migracijos srautų mažėjimas, šalinamos migracijos priežastys, sudarant geresnes sąlygas gyventi Afrikos valstybėse, stiprinamas...

A.Mikulskis.JPG
2017 09 13
FNTT vadovu paskirtas Antonis Mikulskis

Vyriausybė pritarė vidaus reikalų ministro Eimučio Misiūno siūlymui Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovu skirti Antonį Mikulskį. Ministras naująjį vadovą pristatys tarnybos pareigūnams. 

eismas.jpg
2017 09 12
Vairuotojams reikės vežiotis mažiau dokumentų

Vidaus reikalų ministerija siūlo panaikinti vairuotojams prievolę su savimi vežiotis vairuotojo pažymėjimą ir kitus dokumentus, užteks tik asmens dokumento. Seimas, po pateikimo, pritarė tokiai iniciatyvai.

Saugi_kaimynyste.jpg
2017 09 08
Siekiama skatinti gyventojus aktyviau rūpintis savo saugumu

Policijos ir kitų vidaus reikalų statutinių įstaigų veikla taptų daug veiksmingesnė, jei sulauktų didesnio visuomenės pritarimo, aktyvumo ir bendradarbiavimo. Todėl svarbu į viešojo saugumo stiprinimo veiklas labiau įtraukti gyventojus ir bendruomenes, stiprinti visuomenės savisaugos kultūrą – skatinti gyventojus ir patiems labiau pasirūpinti savo ir savo turto saugumu.

vrm logo svetainei.JPG
2017 09 07
Vidaus reikalų ministerijos siūlomi įstatymų pakeitimai Seimo rudens sesijai

Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui, Seimo frakcijų seniūnams ir komitetų pirmininkams pristatė Seimo rudens sesijai ketinamus teikti įstatymų pakeitimus.

VRM_7201.JPG
2017 09 06
Su EK atstovu pasikeista nuomonėmis apie migracijos situaciją ES

Antradienį vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas susitiko su Europos Komisijos Migracijos ir vidaus reikalų generalinio direktoriaus pavaduotoju Simon Mordue, atsakingu už migracijos, prieglobsčio,  sienų apsaugos sritis bei vidaus reikalų srities finansinius instrumentus.

VRM_7157.JPG
2017 09 04
Ministerijoje lankėsi Pasaulio žydų kongreso atstovai

Šiandien Vidaus reikalų ministerijos vadovybė susitiko su vienos didžiausių žydų advokacijos organizacijų – Pasaulio žydų kongreso prezidento pavaduotoju Robert Singer, jo komanda bei Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės nariais. 

VPGT.jpg
2017 08 31
Baigtas tarnybinis patikrinimas dėl Ugniagesių išnaudojimo Druskininkuose

Po Vidaus reikalų ministerijos Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyriaus pradėto tyrimo iš pareigų atleistas Druskininkų priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos (PGT) viršininkas Sigitas Matulevičius. Atleidžiamas iš tarnybos pareigūnas pasiprašė pats, sužinojęs apie atliekamą patikrinimą.

foto.jpg
2017 08 24
Prekybos žmonėmis Jungtinėje Karalystėje prevencijai – Vidaus reikalų ministerijos parama

Jungtinėje Karalystėje (JK) nustatoma daugiausiai atvejų, kur parduodami ir išnaudojami Lietuvos piliečiai. Pernai metais iš 51 nukentėjusiojo nuo prekybos žmonėmis 25 asmenys nukentėjo būtent JK. Nukentėję asmenys buvo parduoti seksualiniam išnaudojimui, priverstiniam darbui, nusikalstamoms veikoms, priverstinėms vedyboms.

Ariogala.png
2017 08 16
Ariogalos miesto bendruomenei – kokybiška ir saugi aplinka

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą Ariogalos miesto viešųjų erdvių atnaujinimo projektui.  Investicijos į miesto bendruomeninės infrastruktūros gerinimą sukurs patrauklesnes sąlygas gyventi, dirbti ir vystyti verslą.

VRM_6479.JPG
2017 08 10
Vidaus reikalų ministerija perima Šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčią

Vidaus reikalų ministerijai perduota apleista Šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia Vilniaus centre, Savičiaus gatvėje. Numatoma bažnyčia renovuoti, sukurti multifunkcines erdves, skirtas pareigūnų, tarnautojų mokymams ir sielovadai, meninėms iniciatyvoms. Ketinama istorinę bažnyčią atverti plačiajai visuomenei, bendruomenių veikloms. 

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 13 Pirmyn