Visos naujienos

RSS Spausdinti
maluno-parkas.jpg
2018 01 18
Sutvarkyta Malūno parko teritorija – Klaipėdos įvaizdžio dalis

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą Malūno parko teritorijai Klaipėdoje sutvarkyti. Tikimasi, kad įgyvendintas projektas prisidės prie miesto įvaizdžio gerinimo, padidins miesto lankytojų srautus, sudarys sąlygas plėtotis smulkiajam verslui, kurtis naujoms darbo vietoms.

VTI.jpg
2018 01 10
Valstybės tarnybos įstatymas keliauja į Seimą

Vyriausybė po diskusijų ir kelis mėnesius trukusio derinimo šiandien posėdyje pritarė Valstybės tarnybos įstatymo projektui. Nauju įstatymu siekiama modernizuoti valstybės tarnybą ir paskatinti pertvarkas, kurios per kelerius metus iš esmės pakeistų suvokimą apie valstybės tarnybą ir jos tarnautojus.

11111111111.jpg
2018 01 04
Ministras Eimutis Misiūnas ir Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas pasirašė susitarimą dėl Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios

Ministerija įsipareigoja užtikrinti, kad Švenčiausiosios Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios pastatas, esantis Vilniuje, Savičiaus g. 15, bus naudojamas religinės apeigoms, socialiniams projektams ir visuomeninei veiklai.

eismas.jpg
2018 01 04
Pirmasis vairuotojo pažymėjimas – trejiems metams

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymams lengvinti administracinę naštą nepatyrusiems vairuotojams. Jei Seimas pritars, vairuotojams pirmas pažymėjimas bus  išduodamas trejiems metams, o ne dvejiems, kaip yra dabar.

work-space-stock-photo-35.jpg
2018 01 02
Baltajame sąraše esančios Lietuvos įmonės užsieniečius galės įdarbinti paprasčiau

Nuo šiandien įsigaliojo naujovė, supaprastinanti ir paspartinanti migracijos procedūras, taikomas į Lietuvą atvykstantiems dirbti užsieniečiams. Juos įdarbinančios įmonės nuo šiol gali pretenduoti patekti į „baltąjį“, Patvirtintų įmonių sąrašą – joms bus taikoma mažiau formalumų įdarbinimo procese.

___BGPresidency_en.jpg
2018 01 02
Pirmininkavimą ES Tarybai perima Bulgarija

Nuo sausio 1 d. pirmininkavimą Europos Sąjungos (ES) Tarybai iš Estijos perėmė Bulgarija – tai pirmasis šios šalies Bulgarijos pirmininkavimas ES Tarybai, praėjus daugiau kaip 10 metų po jos įstojimo į ES. Svarbiausias Bulgarijos pirmininkavimo tikslas – saugi, solidari ir stabili Europa.

Įrašų
puslapyje