BDAR
gdpr

Visos naujienos

Ekrano kopija (8).png
2022 01 18
Pareigūnų reabilitacijos modeliui parengti – ministerijos suburta darbo grupė

Pirmajame Vidaus reikalų ministerijos suburtos darbo grupės, į kurią įtraukti skirtingų institucijų atstovai, posėdyje aptartos spręstinos aktualios problemos, susijusios su pareigūnų reabilitacija, gydymu bei ligų prevencija.

KROP4229.jpg
2022 01 17
Savanoriškam migrantų grąžinimui – ypatingas dėmesys

Vidaus reikalų ministerijos surengtoje spaudos konferencijoje apžvelgtos migracijos aktualijos ir tendencijos – situacija pasienyje su Baltarusija, teisinio režimo pasienyje pasikeitimai, neteisėtų migrantų apgyvendinimo ir grąžinimo klausimai.

mids_opt_fweb_Mids_MI_Pics_202111_bilotaite_agne-bilotaite-lankosi-kapciamiestyje-61a0bf634ccf9.jpg
2022 01 17
ES ir Šengeno vidaus reikalų ir migracijos ministrai susitiks „Sienų valdymo konferencijoje“ Vilniuje

Sausio 21 d. Vilniuje vyks Vidaus reikalų ministerijos kartu su Lenkijos, Austrijos ir Graikijos atsakingomis ministerijomis organizuojama tarptautinė „Sienų valdymo konferencija“. Joje dalyvaus 28 šalių delegacijos, Europos Komisijos ir Europos Sąjungos Tarybos generalinio sekretoriato atstovai, taip pat ES ...

Sausio 13.jpg
2022 01 13
Minime Laisvės gynėjų dieną

Šiandien Vidaus reikalų ministerijos darbuotojai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. 8 valandą ryto dešimčiai minučių ministerijos languose uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės.

Ministre.jpg
2022 01 12
VRM pavaldžios reabilitacijos įstaigos „Pušynas“ ir „Dainava“ bus integruotos į sveikatos apsaugos sistemą

Vidaus reikalų ministerija (VRM) su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) aptarė galimybes į reformuojamą sveikatos priežiūros įstaigų tinklą integruoti VRM šiuo metu pavaldžias reabilitacijos įstaigas – VšĮ VRM Poilsio ir reabilitacijos centrą „Pušynas“ ir VšĮ Valstybės ir savivaldybių tarnautojų ...

DSC_5797.JPG
2022 01 12
Telkiamos institucijų pajėgos kovai su pinigų plovimu ir teroristų finansavimu

Vidaus reikalų ministerijoje pasirašyta keturšalė sutartis, siekiant stiprinti pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos priemonių įgyvendinimą, mažinti šių nusikalstamų veikų grėsmes ir riziką nacionaliniu lygiu.

agne-bilotaite-lankosi-kapciamiestyje-61a0bed26cc56.jpg
2022 01 07
Pasienyje kariuomenei suteiktų įgaliojimų trukmę siūloma pratęsti trims mėnesiams

Vyriausybės posėdyje pritarta Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos, kuriai vadovauja vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, siūlymui kreiptis į Seimą su prašymu trims mėnesiams, iki 2022 m. gegužės 13 d., pratęsti Lietuvos kariuomenei suteiktus įgaliojimus ekstremaliosios situacijos metu.

KROP4351.jpg
2022 01 03
Iš Lietuvos į Iraką išvyko beveik 100 neteisėtai sieną kirtusių asmenų

Sausio 2 dieną, užsakomuoju skrydžiu iš Lietuvos į Iraką išvyko 98 Irako piliečiai, sutikę savo noru grįžti į gimtąją šalį. Tai pirmasis toks užsakomasis skrydis iš Lietuvos, skirtas į kilmės šalį grįžtantiems neteisėtai Lietuvos sieną kirtusiems asmenims, nes jiems nebuvo suteiktas prieglobstis.

VRM_kaledinis_ministres.jpg
2021 12 24
Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės sveikinimas šv. Kalėdų proga

Gerbiamieji, baigiasi neeiliniai mūsų valstybei metai – kupini nepatirtų išbandymų, vertingų pamokų, išgryninusių svarbiausius dalykus. Pagalba vienas kitam, susitelkimas ir tikėjimas sustiprino mus. Pasitinkame gražiausias metų šventes praturtėję nauja patirtimi, įgiję daugiau stiprybės įveikti sunkumus, kaip niekad vienas kitam ...

jkal15201506026875.jpg
2021 12 23
Priimtos Valstybės tarnybos įstatymo pataisos

Seimas pritarė Vidaus reikalų ministerijos parengtoms Valstybės tarnybos įstatymo pataisoms, kuriomis siekiama tobulinti įstaigos vadovų karjeros valdymą, valstybės tarnautojų darbo apmokėjimą ir nustatyti lankstesnį valstybės tarnybos žmogiškųjų išteklių valdymą.

ruklos-pabegeliu-centre-6140842bb04b3.jpg
2021 12 23
Seimas pritarė įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ pataisoms

Seimas priėmė įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ pataisas, kuriomis patobulinamos prieglobsčio nagrinėjimo ir migrantų apgyvendinimo procedūros ekstremaliosios situacijos laikotarpiu, aiškiau išdėstomos jų teisės ir reglamentuojamas bendradarbiavimas su nevyriausybinėmis organizacijomis.

DBSIS diegimas skaidrė.jpg
2021 12 22
Vyriausybė pritarė sprendimui diegti DBSIS įstaigose ir institucijose

Vyriausybė priėmė sprendimą dėl Dokumentų valdymo bendrosios informacinės sistemos (DBSIS) diegimo valstybės ir savivaldybių institucijose bei įstaigose. DBSIS programinė įranga bus teikiama centralizuotai, o už projekto įgyvendinimą bus atsakingas Informatikos ir ryšių departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 47 Pirmyn