BDAR
gdpr

Darbą pradėjo naujasis Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas R. Liubajevas

Data

2019 12 17

Įvertinimas
2
VSAT vadas.jpg

Antradienį Vilniuje surengta naujo pasieniečių vado Rustamo Liubajevo pristatymo ceremonija, kurios metu jam buvo įteikta VSAT vėliava. Svarbiausią tarnybos atributą jos vadovui įteikė vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Renginyje ministrė R. Tamašunienė  naujajam generolui linkėjo sėkmės organizuojant Lietuvos ir kartu ES sienos apsaugą. 

Savo pirmoje kaip VSAT vado kalboje R. Liubajevas sakė esąs gerai susipažinęs su situacija tarnyboje, nes ir dirbdamas FRONTEX, ir pastaruoju metu VRM daug bendravo su dabartiniais kolegomis, kuravo svarbius sienos apsaugos klausimus. 

„Sienos apsaugos stiprinimas, techninių jos kontrolės priemonių tobulinimas, pasieniečių motyvacijos ir šios profesijos prestižo kėlimas“, - tokius savo veiklos prioritetus pristatymo svečiams ir pavaldiniams vardino R. Liubajevas.

VSAT vadas taip pat dėkojo Vyriausybės ir VRM  vadovams už pasitikėjimą teikiant ir tvirtinant jo kandidatūrą į naujas pareigas. Jis žadėjo darysiąs viską, kad VSAT būtų moderni bei patikimai Lietuvos ir ES sienas sauganti organizacija.

Praėjusį trečiadienį Vyriausybė patvirtino 53 metų R. Liubajevo kandidatūrą į VSAT vado pareigas. Jam taip pat buvo suteiktas vidaus tarnybos generolo laipsnis. 

VSAT informacija