BDAR
gdpr

Įteikti apdovanojimai už geriausiais šių metų antikorupcines iniciatyvas

Data

2014 12 08

Įvertinimas
0
Įteikti apdovanojimai už geriausiais šių metų antikorupcines iniciatyvas
Įteikti apdovanojimai už geriausiais šių metų antikorupcines iniciatyvas

Šiandien vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis dalyvavo iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje, skirtoje Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti. Vyriausybės rūmuose vykusio renginio metu  ministras apdovanojo pareigūnus, šiemet iniciatyviai ir rezultatyviai dirbusius korupcijos prevencijos srityje.

[end_header]

„Pastaraisiais metais kovos su korupcija srityje matoma pažanga – daugėja su tuo susijusių iniciatyvų, didėja visuomenės nepakantumas korupcijai. Visos su korupcijos prevencija susijusios iniciatyvos yra labai svarbios, taip pat be galo svarbios pastangos tų žmonių, kurie su šiuo reiškiniu kovoja savo kasdieniame darbe. Džiaugiuosi, kad policijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos imuniteto padalinių pareigūnai atsakingai ir ryžtingai dirba, siekdami užkirsti kelią korupcijai sistemoje – tai išties labai sudėtingas ir prasmingas darbas. Nuoširdžiai dėkoju už tai.“, – tardamas sveikinimo žodį renginio metu sakė ministras S. Skvernelis.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Tarptautinės antikorupcijos dienos proga vidaus reikalų ministras apdovanojo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus viršininką Andrejų Rabij, kurio aktyvaus darbo dėka per gana trumpą laikotarpį buvo išaiškinti didelio masto nusikaltimai pažeidžiamiausiose policijos srityse.

Ministro S. Skvernelio padėka  šia proga taip pat buvo įteikta Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos Imuniteto skyriaus vyriausiajam tyrėjui Dariui Kašėtai, rezultatyviai dirbusiam kovojant su korupcija ir sėkmingai atlikusiam sudėtingą kriminalinės žvalgybos tyrimą dėl pasieniečių vykdomų korupcinių nusikalstamų veikų.

Už geriausias 2014 m. įgyvendintas antikorupcines iniciatyvas renginio metu taip pat buvo apdovanoti švietimo ir sveikatos sričių darbuotojai ir įstaigos, asociacijų, valstybės įstaigų, verslo organizacijų atstovai. Apdovanojimus ir padėkas teikė Ministras Pirmininkas, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas, teisingumo ir sveikatos apsaugos ministrai, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Lietuvos savivaldybių asociacijos vadovai, taip pat Lietuvos medicinos studentų asociacijos, Ūkio ministerijos, Lietuvos verslo konfederacijos atstovai.

Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti skirti apdovanojimai šiemet surengti jau trečiąjį kartą. Jais siekiama pagerbti ir paskatinti iniciatyviai ir rezultatyviai korupcijos prevencijos srityje veikiančius asmenis, informuoti visuomenę apie veiksmingas antikorupcines iniciatyvas ir taip skatinti aktyvesnį visuomenės dalyvavimą bei įsitraukimą į antikorupcinę veiklą.

 

Ministras Saulius Skvernelis teikia padėką Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM Imuniteto skyriaus vyriausiajam tyrėjui Dariui Kašėtai   Ministras Saulius Skvernelis įteikė padėką Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus viršininkui Andrejui Rabij
Ministras Saulius Skvernelis teikia padėką Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM Imuniteto skyriaus vyriausiajam tyrėjui Dariui Kašėtai
 
Ministras Saulius Skvernelis įteikė padėką Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus viršininkui Andrejui Rabij

 L. Ciūnio nuotr.