BDAR
gdpr

Įteikti apdovanojimai už geriausias šių metų antikorupcines iniciatyvas

Data

2013 12 09

Įvertinimas
0
Įteikti apdovanojimai už geriausias šių metų antikorupcines iniciatyvas
Įteikti apdovanojimai už geriausias šių metų antikorupcines iniciatyvas

Šiandien ministras D. A. Barakauskas dalyvavo Tarptautinei antikorupcijos dienai skirtame renginyje, kurio metu buvo įteikti apdovanojimai už geriausias šių metų antikorupcines iniciatyvas. Vyriausybės rūmuose vykusio renginio metu ministras apdovanojo pareigūnus, šiemet iniciatyviai ir rezultatyviai dirbusius korupcijos prevencijos srityje.

[end_header]

„Nuoširdžiai džiaugiuosi šiandien galėdamas padėkoti tiems, kurie sąžiningai atlieka savo pareigas ir principingai kovoja su korupcijos apraiškomis. Kiekvienas pareigūnas, kuris savo kasdieniame darbe tvirtai laikosi moralės normų, didina visuomenės pasitikėjimą ir skatina jos sąmoningumą“ – sakė ministras D. A. Barakauskas. 

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Tarptautinės antikorupcijos dienos proga vidaus reikalų ministro padėkomis apdovanoti kelių policijos pareigūnai, šiais metais užregistravę daugiausia bandymų papirkti atvejų – Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Klaipėdos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjas vyresnysis policininkas Donatas Lukas ir Klaipėdos AVPK Kelių policijos biuro Kelių patrulių kuopos 2 būrio patrulis Edgaras Rūtelis.

Ministro D. A. Barakausko padėka už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą šia proga taip pat buvo apdovanotas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vidaus tyrimų skyriaus vyriausiasis specialistas vidaus tarnybos kapitonas Egidijus Užolas, aktyviai dalyvaujantis kovojant su korupcija departamente ir jam pavaldžiose įstaigose,  organizuojantis švietimą kovos su korupcija tema.

Už geriausias antikorupcines iniciatyvas renginio metu taip pat buvo apdovanotos mokyklos, mokytojai, moksleiviai, studentai, verslo, medicinos studentų ir studentų teisininkų asociacijų ir kitų organizacijų atstovai. Jiems buvo įteiktos Ministro Pirmininko, Seimo antikorupcijos komisijos pirmininko, Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovo, Vyriausybės kanclerio, Teisingumo, Ūkio, Žemės ūkio ministrų ir Savivaldybių asociacijos direktorės padėkos. 

Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti skirti apdovanojimai rengiami jau antrus metus iš eilės. Šiais apdovanojimais siekiama pagerbti ir paskatinti iniciatyviai ir rezultatyviai korupcijos prevencijos srityje veikiančius asmenis, informuoti visuomenę apie veiksmingas antikorupcines iniciatyvas ir taip skatinti aktyvesnį visuomenės dalyvavimą bei įsitraukimą į antikorupcinę veiklą.

Ministras D.A.Barakauskas Tarptautinės antikorupcijos dienos minėjime  Ministras D.A.Barakauskas Tarptautinės antikorupcijos dienos minėjime  Ministras D.A.Barakauskas Tarptautinės antikorupcijos dienos minėjime