„Kurk Lietuvai“ projektai prisidėjo prie efektyvesnių sprendimų atsiradimo

Data

2019 09 05

Įvertinimas
0
DSC_7384_gera.JPG

Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) buvo užbaigti du projektai, kuriems vadovavo programos „Kurk Lietuvai“ dalyvės Akvilė Naginionytė, Kristina Samasionokaitė, Irmina Žemaitytė ir Dovilė Dilienė. 

Vyriausybėje vykusiame projektų įgyvendinimo ataskaitiniame renginyje ir susitikime su vidaus reikalų ministre Rita Tamašuniene projektų vadovės pristatė pasiektus rezultatus ir išspręstas problemas.

A. Naginionytė ir K. Samasionokaitė dirbo regioninės politikos departamente ir sprendė regionų plėtros tarybų veiklos efektyvumo klausimus, atliko tyrimus ir teikė rekomendacijas dėl regionų plėtros tarybų įgalinimo, didesnių funkcijų joms suteikimo. Parengtos rekomendacijos buvo sėkmingai naudojamos rengiant regioninės plėtros įstatymo pakeitimo projektą. 

„Tokie projektai ir su jais dirbantys žmonės per pusę metų atlieka svarbius darbus, kurie pagreitina pokyčius, įtraukia daugiau suinteresuotų šalių ir padeda efektyviau išspręsti problemas. Džiaugiamės, kad „Kurk Lietuvai“ dalyviai vis dažniau pasirenka savo projektus įgyvendinti būtent Vidaus reikalų ministerijoje“, – teigė R. Tamašunienė. 

Kitas projektas buvo susijęs su VRM priklausančia Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios ir buvusio Augustijonų komplekso įveiklinimu. Projekto metu buvo atlikta užsienio šalių analizė, įsteigtas visuomenei ir pareigūnų bendruomenei svarbias veiklas plėtosiantis „Bendrystės ir socialinių inovacijų centras" (VšĮ), surastas profesionalus įstaigos vadovas ir atlikta vidaus sistemos pareigūnų poreikių analizė. 

Visą informaciją apie projektą „Darni regionų plėtra: regionų plėtros tarybų veiklos efektyvinimas“ galite rasti ČIA  o informacija apie projektą „Socialinių inovacijų centro įkūrimas, įveiklinant buvusį Augustijonų kompleksą ir šv. Ramintojos bažnyčią“ skelbiama ČIA.