Lietuva ir Armėnija stiprina bendradarbiavimą sporto srityje

Data

2017 10 06

Įvertinimas
0
Urbonas.jpg

Spalio 4-5 d. Jerevane vyksta 2-asis Lietuvos ir Armėnijos tarpvyriausybinės ekonominio bendradarbiavimo komisijos susitikimas. Susitikimo metu susitarta plėtoti bendradarbiavimą su Armėnijos kolegomis viešojo valdymo bei saugaus eismo keliuose srityse. 

Susitikimo metu pasirašytas Vidaus reikalų ministerijos (VRM) ir Armėnijos Respublikos sporto ir jaunimo reikalų ministerijos susitarimas dėl bendradarbiavimo kūno kultūros ir sporto srityse. Dvišalio susitikimo su Armėnijos viceministru Gabriel Ghazaryan metu abi šalys pabrėžė, kad sportas vienija mūsų žmones ir šioje sirtyje yra labai daug erdvės bendradarbiavimui.

"Susitarėme, kad artimiausiu metu detaliau aptarsime konkrečias bendradarbiavimo priemones. Armėnijoje sportas yra labai svarbi visuomenės gyvenimo dalis. Labai įdomu yra tai, kad mokyklose Armėnijoje yra privalomas užsiėmimas žaisti šachmatais - taip vaikai ugdomi mąstyti bei suprasti, kad už kiekvieną savo žingsnį atsakingas jis pats", - teigė Lietuvai atstovaujantis VRM viceministras Darius Urbonas.

Armėnija yra viena iš ES Rytų Partnerystės šalių.