BDAR
gdpr

Ministras A. Melianas: sportui Lietuvoje turi būti skiriamas deramas dėmesys

Data

2012 12 11

Įvertinimas
0
Ministras A. Melianas: sportui Lietuvoje turi būti skiriamas deramas dėmesys
Ministras A. Melianas: sportui Lietuvoje turi būti skiriamas deramas dėmesys

Vakar vidaus reikalų ministras Artūras Melianas pasirašė sutartį su Klaipėdos miesto savivaldybės administracija dėl naujo 50 m ilgio baseino su sveikatingumo centru projekto įgyvendinimo.

[end_header]

„Džiaugiuosi, kad baigiantis mano darbui Vidaus reikalų ministerijoje pavyko įvykdyti dar vieną pažadą – uždegti žalią šviesą Klaipėdos miesto baseino statybai. Tikiuosi, kad po ketverių metų uostamiestis turės modernų baseiną, kuriame bus puikios sąlygos ne tik  profesionaliems sportininkams treniruotis, bet ir sportuoti visiems klaipėdiečiams bei miesto svečiams“, – sako ministras A. Melianas.

Ministras A. Melianas pabrėžia, kad valstybė sportui turi skirti daugiau dėmesio. „Būdamas vidaus reikalų ministru stengiausi, kad sportui būtų skiriamas deramas dėmesys.  Šiais metais Lietuvos sportininkai ne kartą džiugino mus savo pergalėmis. Esu įsitikinęs, kad Lietuvoje turi būti užtikrintos kuo geresnės sąlygos sportininkams kelti savo meistriškumą.  Be to, išvystyta sporto infrastruktūra skatins Lietuvos žmones sveikai gyventi ir būti fiziškai aktyviais“, – sako A. Melianas.

Pagal pasirašytą sutartį Klaipėdos miestas įsipareigojo pastatyti baseiną iki 2016 m. pabaigos. Projekto vertė – 39,5 mln. Lt. Planuojama, jog jau kitąmet prasidės naujojo modernaus, naujausiomis technologijomis aprūpinto vandens sporto ir sveikatingumo centro projektavimo darbai.