BDAR
gdpr

Ministras pristatys pirmininkavimo ES Tarybai rezultatus

Data

2013 12 16

Įvertinimas
0
Ministras pristatys pirmininkavimo ES Tarybai rezultatus
Ministras pristatys pirmininkavimo ES Tarybai rezultatus

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas šiandien išvyko į Briuselį, kur gruodžio 17 d. Europos Parlamento LIBE komitete pristatys pirmininkavimo Europos Sąjungos Vidaus reikalų ministrų tarybai 2013 m. II pusmetį rezultatus.

[end_header]

Komiteto nariams Lietuvos ministras pateiks informaciją, kokią pažangą pirmininkaujančiai šaliai pavyko pasiekti ES narėms tariantis dėl Vidaus reikalų plėtros strateginių gairių bei derinant susitarimus ir reglamentus dėl srities finansavimo 2014–2020  m. laikotarpiu. Ministro Barakausko įsitikinimu, projektuojama srities plėtros perspektyva turi remtis bendra Europos Tarybos, Parlamento ir Komisijos pozicija, kuriai derinti Lietuva pastarąjį pusmetį skyrė ypatingą dėmesį.

Savo pranešime ministras taip pat apžvelgs pusmečio pažangą sprendžiant ar derinant sprendimus dėl atskirų su vidaus saugumu susijusių klausimų, tokių, kaip išorės sienų apsauga, migracija, Šengeno erdvės funkcionavimas, kova su terorizmu ir kibernetiniais nusikaltimais, Europos policijos biuro EUROPOL ir Europos policijos kolegijos CEPOL veikla.