BDAR
gdpr

Ministras VRM tarnybų pareigūnėms įteikė kalendorių su jų nuotraukomis

Data

2018 11 15

Įvertinimas
6
DSC_4227.JPG

Ketvirtadienį popiet LR Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) pristatytas 2019-ųjų VRM kalendorius, kurio mėnesius papuošė projekto „Jos mus saugo“ dalyvių – VRM tarnybų pareigūnių – Simonos Daumantienės (VAD), Kotrynos Misiūnaitės (VST), Deimantės Zybartienės (VSAT), Linos Lelevičiūtės (PAGD) ir Inos Dambrauskaitės (policija) nuotraukos. 

Vykusio priėmimo metu vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas padėkojo pareigūnėms už atsakingą tarnyba, teiravosi, su kokiais sunkumais susiduria tarnyboje. Taip pat už tarnybų vardo garsinimą VRM šimtmečio proga apdovanojo vardinėmis dovanomis ir pirmosioms įteikė kalendorių su jų atvaizdais. Susitikime taip pat dalyvavo ir projekto idėjos autoriai „15min.lt“ atstovai – žurnalistė Indrė Pepcevičiūtė ir įspūdingus kadrus projekto iššūkių metu užfiksavęs fotografas Vidmantas Balkūnas. 

„Šios pareigūnės, dalyvavusios projekte ir ryžtingai atlaikiusios visus iššūkius bei išbandymus, yra pareigūno ištvermės ir drąsos pavyzdys. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad mūsų tarnybose dirba tokie pareigūnai. Akivaizdu, lytis nėra ir negali būti kliūtis tarnauti Tėvynei. Todėl pareigūnių parodytą valios tvirtybę įprasminome šiame kalendoriuje“, – po susitikimo sakė vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.