BDAR
gdpr

Paskelbtas URBACT II programos kvietimas teikti projektų paraiškas

Data

2011 12 14

Įvertinimas
0

Šių metų gruodžio 9 d. paskelbtas 3-iasis 2007-2013 m. veiksmų programos URBACT II kvietimas teikti projektų paraiškas. Projektų paraiškas URBACT II programos paramai gauti galima teikti iki 2012 m. kovo 15 d. Visą informaciją apie kvietimą teikti projektų paraiškas ir jo sąlygas galite rasti šia nuoroda: http://urbact.eu/en/header-main/news-and-events/view-one/news/?entryId=5100.

Taip pat informuojame, kad 2012 m. sausio 20 d. Rygoje vyks 2007-2013 m. veiksmų programos URBACT II informacinis renginys, skirtas Lietuvos, Latvijos ir Estijos pareiškėjams ir šia programa besidomintiems įvairių institucijų atstovams. Renginio metu bus dalinamasi patirtimi, aptariama programos įgyvendinimo eiga, suteikiama informacija apie 3-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas ir kita su veiksmų programa URBACT II susijusi informacija. Daugiau informacijos apie įvyksiantį informacinį renginį galite rasti šia nuoroda: http://urbact.eu/en/header-main/news-and-events/view-one/urbact-events/?entryId=4889.

URBACT II - tai miestų plėtros tinklo programa, skirta Bendrijos struktūrinei paramai iš Europos regioninės plėtros fondo pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslą gauti. Joje dalyvauja visos Europos Sąjungos valstybės narės, taip pat Norvegija ir Šveicarija.

Programa siekiama skatinti bendradarbiavimą miestų plėtros srityje ir Europos miestų apsikeitimą patirtimi. Bendras programos biudžetas - 68 mln. eurų.