Regionų pavasaris: žinių forumas ateities lyderiams

Data

2018 02 23

Įvertinimas
8
palanga-33.jpg

„Naujoji regioninė politika Lietuvoje ir Europoje“ – tokiu pavadinimu šiemet į dalyvius kreipiasi Vidaus reikalų ministerijos (VRM) kovo 15-16 d. Palangoje organizuojamas Regioninės politikos pavasario forumas.

Šių metų forumo dalyviai diskutuos, kokią pažangą padarė Lietuvos nacionalinė regioninė politika, aptars naujas strategijos kryptis, forumo dalyviai taip pat dalinsis savo patirtimi ir ateities perspektyvų įžvalgomis bei sėkmės istorijomis su svečiais iš užsienio.

Formuojant ir įgyvendinant veiksmingą regioninę politiką svarbus tarpinstitucinis bendradarbiavimas, bendri sprendimai, kaimyninių šalių patirties pasidalijimas. Todėl į forumą kviečiami Lietuvos Respublikos Seimo nariai, ministrai, Lietuvos verslo asociacijų vadovai, savivaldybių merai, bendruomeninių, nevyriausybinių organizacijų, akademinės bendruomenės atstovai.

Jau tradiciniu tampančiame forume dalyvaus garbūs svečiai, kurių tarpe ir Europos Komisijos Regioninės ir miestų politikos Generalinio Direktorato Generalinio direktoriaus pavaduotojas Normunds Popens.

Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, kuris taip pat kartu su viceministru Giedriumi Surpliu dalyvaus forume, kviečia susitikti ir kartu rasti geriausius sprendimus Lietuvos regionams.

Vietų skaičius sparčiai mažėja – skubėkite registruotis iki š. m. kovo 2 d. el. p. edita.gutauskiene@vrm.lt, registracijos laiške nurodant, kurią dieną (ar abi dienas) norėsite dalyvauti forume, taip pat vardą, pavardę, pareigas ir kontaktinius duomenis (el. pašto adresą ir telefono numerį). Vienai institucijai gali atstovauti ne daugiau nei 2 atstovai.