Rita Tamašunienė: pasienio punktas Lazdijai-Ogrodniki jau veikia

Data

2020 03 17

Įvertinimas
0
lenkijos-link-vykstanciu-vilkiku-eiles-5e708b2960478.jpg

Pasienio kontrolės punktas Lazdijai-Ogrodniki jau atidarytas.  Į šį punktą  galės būti nukreipiami lengvieji automobiliai, autobusai, mikroautobusai ir krovininis transportas.

„Glaudžiai bendradarbiavome su Lenkijos Vyriausybe visais lygiais. Džiaugiuosi, kad turime tokį sprendimą ir noriu padėkoti Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui bei Lenkijos vidaus reikalų ministrui Mariušui Kaminskiui“, –  sakė vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Dabar pasienyje su Lenkija veikia du pasienio kontrolės punktai: Kalvarijos-Budzisko ir Lazdijai-Ogrodniki. 

Antradienį darbą atnaujino ir Šalčininkų-Beniakaini pasienio kontrolės punktas, kur taip pat tikrinami krovininiai automobiliai.

„Siekiant suvaldyti eiles Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje bei užtikrinti krovinių judėjimą, suderinom su Baltarusijos puse ir Muitinės tarnyba – pradedame darbą dar viename kontrolės punkte – Šalčininkų. Manome, kad pavyks išspręsti susidariusią situaciją“, – kalbėjo Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas.

Į Lietuvą grįžta ir Lenkijos – Vokietijos pasienyje įstrigę Lietuvos piliečiai, kurie tėvynę pasiekti galės vakare išvykstančių keltu arba traukiniu.  Šiuo metu Lenkijos teritorijoje juda 5 konvojai – 350 žmonių.