BDAR

Rugsėjo 1-osios proga vidaus reikalų ministrė apsilankė Nemenčinės gimnazijose

Data

2020 09 01

Įvertinimas
0
IMG_3396.jpg

Šiandien vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė kartu su prezidentu Gitanu Nausėda rugsėjo 1-osios proga lankėsi Nemenčinės Gedimino ir Konstanto Parčevskio gimnazijose Vilniaus rajone. Ministrė, sveikindama moksleivius, linkėjo jiems pažinimo džiaugsmo ir atrasti naujų galimybių.

„Linkiu, kad mokykla Jums būtų įdomia ir saugia vieta, kur atrasite visas pasaulio paslaptis. Linkiu Jums gerų pažymių, tikrų draugysčių ir linksmų nuotykių. Tiems, kurie šiemet žengia į pirmą klasę, manau, kad ši diena įsimins ilgam, nes tai naujo, įdomaus etapo pradžia. Tiems, kuriems šie metai mokykloje paskutiniai – skirkite visas savo jėgas, nes turite gerai pasiruošti naujam gyvenimo etapui“,  – mokinius sveikino ministrė R. Tamašunienė.

Ministrė R. Tamašunienė sveikinimo kalboje atskirą žodį tarė ir mokytojams. Šiuo nelengvu laikotarpiu nepaisant kasdienių pareigų ir didelės atsakomybės mokytojams tenka papildomų iššūkių. Tad R. Tamašunienė pedagogams linkėjo ištvermės, kantrybės ir pasitenkinimo darbu.

Naujų mokslo metų proga vidaus reikalų ministrė taip pat sveikina ir visus būsimus pareigūnus: „Pareigūno profesija – atsakinga ir sudėtinga, būsimiems pareigūnams keliami ypatingi reikalavimai. Linkiu Jums tapti tikrais profesionalais bei sektinu pavyzdžiu visuomenei“.