BDAR
gdpr

Tamašunienė: sienų kontrolė pratęsta iki gegužės 14 d.

Data

2020 04 24

Įvertinimas
0
eoIMG_2996_20141124.jpg

Įgyvendinant Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ nuostatas, vykdant į Lietuvą atvykstančių ir iš mūsų šalies išvykstančių asmenų patikrinimus prie Europos Sąjungos vidaus sienų, vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė savo įsakymu pratęsė laikiną vidaus sienų kontrolę iki šių metų gegužės 14 d. 18.00 valandos.

„Tęsiame sienų kontrolę, matome, kad tuos pačius veiksmus, siekdami apsaugoti savo gyventojus, tęsia ir mūsų kaimyninės valstybės. Prekių judėjimas, kaip ir anksčiau nėra ribojamas, o mūsų pagrindinė užduotis, pasirūpinti žmonių saugumu“, – teigia vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Valstybės sienos kontrolė prie kaimyninių Lenkijos ir Latvijos respublikų pratęsta tam, kad būtų užtikrintas draudimas į šalį atvykti užsieniečiams karantino laikotarpiu. Laikina valstybės sienų kontrolė buvo atkurta kovo 14-ąją.

Siekiant suvaldyti šalyje plintančio koronaviruso padarinius, Lietuva yra uždraudusi užsieniečiams atvykti į šalį. Užsieniečiams, kurie vyksta į savo gyvenamosios vietos valstybę, kirsti valstybės sieną leidžiama. 

Dažniausiai užduodamus klausimus (DUK), susijusius su judėjimu per sieną karantino metu rasite: https://bit.ly/3e88h08