Verslo balsas bus geriau girdimas regionuose

Data

2018 02 08

Įvertinimas
0
herbai.png

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui, kad į Regionų plėtros tarybas būtų įtraukta daugiau verslo atstovų. Verslo atstovai regionų tarybose galės sudaryti 2/3 visų ekonominiams ir socialiniams partneriams skirtų vietų. Iš viso socialiniai partneriai sudaro trečdalį regioninės tarybos.

Projektu siekiama, kad sprendžiant regionui svarbius klausimus būtų atsižvelgiama ir į verslininkų nuomonę. Tikimasi, kad tai pritrauks daugiau privačių investicijų į regionus.

„Itin dažnai girdime priekaištus, kad ES parama nukreipiama į trinkeles, o ne į darbo vietų kūrimą. Būtent regioninėse tarybose sprendžiama, kokių projektų reikia konkretiems regionams. Labiau įsiklausant į verslininkų nuomonę, mano giliu įsitikinimu, galima pasiekti ir geresnių rezultatų, kokybiškesnių ir reikalingesnių projektų parengimo. Būtent tokia yra naujosios regioninės politikos dvasia“,– sako vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.

Vidaus reikalų ministerija netrukus paskelbs kvietimą socialiniams ir ekonominiams partneriams deleguoti savo atstovus į regionų plėtros tarybas.