BDAR
gdpr

Viceministras susitiko su Ukrainos ambasados laikinuoju reikalų patikėtiniu

Data

2010 11 15

Įvertinimas
0
Viceministras susitiko su Ukrainos ambasados laikinuoju reikalų patikėtiniu
Viceministras susitiko su Ukrainos ambasados laikinuoju reikalų patikėtiniu

Šiandien vidaus reikalų viceministras Mindaugas Ladiga susitiko su Ukrainos ambasados Lietuvos Respublikoje laikinuoju reikalų patikėtiniu Sergej Popyk.

Susitikimo metu buvo aptarti bevizio režimo tarp Europos Sąjungos ir Ukrainos, migracijos procesų kontrolės klausimai, taip pat tolesnio Lietuvos ir Ukrainos vidaus reikalų ministerijų bendradarbiavimo galimybės dalijantis Lietuvos sukaupta patirtimi biometrinių duomenų naudojimo asmens dokumentuose, saugumo klausimais.

„Esame dėkingi už palaikymą, kurį Ukraina, siekdama bevizio režimo tarp Ukrainos ir Europos Sąjungos, jaučia tiek iš Lietuvos politikų, tiek iš jos ekspertų. Prašytume suteikti galimybę Ukrainos specialistams atvykti į Lietuvą susipažinti su asmens dokumentų gamyba. Taip pat norėtume aptarti naujas iniciatyvas, kaip geriau kovoti su organizuotu nusikalstamumu, efektyviau diegti Ukrainoje Europos Sąjungos taikomą integruoto valstybės sienų valdymo modelį“, – sakė Sergej Popyk, išreikšdamas pageidavimą dėl dviejų šalių Vidaus reikalų ministerijų glaudesnio bendradarbiavimo.

„Esame atviri jūsų pageidavimams ir galime suteikti konsultacinę pagalbą asmens dokumentų rengimo, migracijos, viešojo saugumo klausimais, – patikino M. Ladiga. – Tam efektyviau reikėtų pasinaudoti ir struktūriniais Europos Sąjungos finansavimo instrumentais“.