Vidaus reikalų ministerija atveria kultūrinę erdvę vilniečiams ir svečiams

Data

2017 06 14

Įvertinimas
0
Drakono metai.jpg

Birželio 16 d. vakarą Vidaus reikalų ministerija (VRM) kartu su Reprezentaciniu pučiamųjų orkestru kviečia sostinės gyventojus ir svečius praleisti kartu su muzika unikalioje erdvėje – ministerijos vidiniame kieme, kuris visuomenei  pirmą kartą buvo atvertas 2015 m. „Kultūros nakties“ festivalio metu.

Šį kartą vilniečius ir miesto svečius VRM orkestras nudžiugins nauja programa “Drakono metai”, kuri pavadinta žymiausio ir produktyviausio XX-XXI a. anglų kompozitoriaus Philip Sparke kūrinio vardu.

Koncerto programoje skambės žymaus šių dienų lietuvių kompozitoriaus, kuriančio muziką išskirtinai pučiamųjų orkestrams, Kazio Daugėlos kūrinys „Švento Kazimiero choralas“. Apsilankiusieji koncerte taip pat išgirs Andre Weignein  „Rapsodiją solo fliugelhornui ir orkestrui“ (solistas Augustinas Malikėnas), Dmitrijaus Šostakovičiaus  valsą  iš II-osios džiazo siuitos, Magnus Hailander „Aukštumos ir žemumos“ I dalį, amerikiečių kompozitoriaus Džeimso Barneso III simfonijos „Tragiškosios“ finalinę dalį (Allegro-skerco).

Programą vainikuos šveicarų kompozitoriaus Oliverio Vespio kūrinys „Fanfaros ir fankas“. Šiuo kūriniu kompozitorius norėjo suvienyti klasikinį, „funky“ ir džiazo stilius. Orkestrui diriguos  Egidijus Miknius.

Koncertas vyks nuo 18 iki 19 val. Šventaragio g. 2, Vilnius (Vidaus reikalų ministerijos vidinis kiemas). Į renginį bus galima patekti iš Pilies ir Šventaragio gatvių. Įėjimas nemokamas.

Vidaus reikalų ministerijos kieme susirinkę renginio svečiai taip pat galės pasivaišinti kvapnia ir gardžia ministerijos darbuotojų rinktų vaistinių žolelių arbata.