Vidaus reikalų ministerija jungiasi prie projekto „Studente, tapk ministru!”

Data

2019 11 12

Įvertinimas
1
IMG-6084.jpg

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė susitiko su Luku Stravinsku, kuris dalyvauja Lietuvos studentų sąjungos organizuojamame projekte „Studente, tapk ministru!” Projekto dalyviai vienai dienai užims ministro pareigas. 

,,Manau, kad tokie projektai, skatinantys pažinti tam tikrų valdžios institucijų darbo specifiką ir kasdienę veiklą, leidžia tiek vienai, tiek kitai pusei geriau suprasti problemas ir surasti galimus jų sprendimo būdus”, – savo motyvaciniame laiške rašė L. Stravinskas

Vidaus reikalų ministrė pristatė ministerijos veiklą, aptarė kuruojamas sritis taip pat atsakė į klausimus. Vienas svarbiausių klausimų – migracija ir leidimų išdavimas studentams iš užsienio. „Žinau, kad pas mus studentai atvyksta noriai, taip pat suprantame, kad procedūras reikia trumpinti, ieškome sprendimų, bet tikrai lauksime pasiūlymų ir iš studentų. O Jums linkiu sėkmės einant ministro pareigas“, – pažymėjo R. Tamašunienė.

Planuojama, kad šią savaitę projekto  „Studente, tapk ministru!” susipažins su ministerijų veikla,  o penktadienį planuojamas studentų – ministrų posėdis.