Vidaus reikalų ministerija mini 101-ąjį gimtadienį

Data

2019 11 11

Įvertinimas
2
JKAL468620191111.jpg

Šiandien Vidaus reikalų ministerijos Baltojoje salėje iškilmingai paminėtas 101-asis ministerijos gimtadienis. Renginyje dalyvavo Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, buvę vidaus reikalų ministrai, iš kurių – ir neseniai garbingą jubiliejų paminėjęs Virgilijus Bulovas, jis ministerijai vadovavo du kartus.

Sveikinimo žodį susirinkusiesiems tarusi vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė pabrėžė, kad Vidaus reikalų ministerija, turėdama savo turtingą istoriją, ir šiandien valstybėje atlieka vieną svarbiausių vaidmenų.

„Vidaus reikalų ministerija nuo pat jos įkūrimo tapo svarbiu valstybingumo elementu. Čia dirbo nemažai iškilių asmenų, kurie formavo valstybės vidaus politiką. Ministerijoje dirbusių žmonių pagalba kūrėsi mūsų valstybės regionai, kurie ir dabar mums labai svarbūs. Kūrėsi vidaus tarnybos, kurios šiandien yra atsakingos už mūsų visų saugumą“, – sakė vidaus reikalų ministrė R. Tamašunienė.

Renginio metu Ministro Pirmininko padėkomis apdovanoti Ilona Smailienė, Ekonomikos ir finansų direktorė, Laura Šerniūtė, Turto valdymo ir ūkio departamento direktoriaus pavaduotoja ir Darius Vasaris, Viešojo saugumo politikos grupės vyresnysis patarėjas.

Šventės proga už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą vidaus reikalų ministrė R. Tamašunienė apdovanojo ilgametį Vidaus reikalų ministerijos darbuotoją, patarėją Vincą Žydelį, vidaus tarnybos pareigūnus, taip pat eilei ministerijos darbuotojų ir statutinių pareigūnų įteiktos vardinės dovanos ir ministrės padėkos.

Vidaus reikalų ministerijos gimtadienyje įspūdingą pasirodymą atliko virtuozas akordeonistas Martynas Levickis, o šventės nuotaiką kūrė Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras.