Vidaus reikalų ministrė susitiko su Valstybės kontrolieriumi

Data

2019 11 07

Įvertinimas
4
DSC_8463.jpg

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė susitiko su Valstybės kontrolieriumi Arūnu Dulkiu. Susitikimo metu aptartas VRM valdymo srityje atliktų auditų rekomendacijų įgyvendinimas.

„Susitinkame su  kiekvienu ministru, šį ciklą pradėjome nuo naujų ministrų. Norėjosi, kad ministrė išgirstų iš pirmų lūpų, kokia yra situacija.  Mūsų institucijos tikslas ne gąsdinti, o padėti ir patarti“, – po susitikimo kalbėjo Valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys.  

Susitikimo metu buvo aptarta ataskaita, kurią Valstybės kontrolė pateikė Vidaus reikalų ministerijai 2016 metais.  „Įvyko konstruktyvus susitikimas, kurio metu aptarėme jau atliktus Valstybės kontrolės auditus. Pateiktos įžvalgos ir pastebėjimai tikrai bus naudingi ir reikalingi“, – sakė vidaus reikalų ministrė. 

Kitą savaitę turėtų prasidėti auditai policijos ir priešgaisrinės apsaugos sistemose. Apie tai Valstybės kontrolė atitinkamas institucijas informavo dar pavasarį. „Įvyko didelės reformos, taigi bus galimybė įvertinti tiek teigiamus, tiek neigiamus aspektus“, – kalbėjo R. Tamašunienė.