BDAR
gdpr

Vidaus reikalų ministrė Vyriausybėje susitiko su policijos padalinių vadovais

Data

2020 09 30

Įvertinimas
0
LRVK_20200930_042.JPG

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis artėjančios Lietuvos policijos profesinės šventės  – Angelų sargų dienos proga surengė susitikimą su Lietuvos policijos ir jos teritorinių padalinių vadovais.

Susitikime dalyvavo Lietuvos policijos, šalies apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų, taip pat Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro, Lietuvos policijos mokyklos, Lietuvos kelių policijos tarnybos, antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ vadovai. Policijos pareigūnus artėjančios šventės proga pasveikino ir vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

„Šiemet susidūrėme su koronaviruso pandemija ir Jūsų tarnyba taip pat atsidūrė priekinėse linijose. Šalia šių naujų iššūkių – turėjote atlikti ir savo tiesiogines pareigas – tirti nusikaltimus, kurių taip pat nemažėjo. Neabejoju, kad nė vienas iš Jūsų susidūręs su sunkumais, nepamiršo trijų pagrindinių žodžių, kurie lydi Jūsų tarnybą: Ginti. Saugoti. Padėti. Jūsų misija ir vertybės labai kilnios – ginti kiekvieną žmogų, saugoti visuomenę ir valstybę, padėti žmogui, šeimai, bendruomenei“, – sakė vidaus reikalų ministrė Rita Tamšunienė.

Susitikime aptarti artėjantys Seimo rinkimai ir pareigūnų darbo organizavimas jų metu. Didelis dėmesys skirtas Lietuvos policijos darbui 2022 metais – numatoma, kad ji veiks kaip vienas juridinis asmuo, o jos veikla teritorijose bus organizuojama 5 apygardų principu – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio. Aptartas specializuotų policijos įstaigų funkcijų centralizavimas, kitos darbinės aktualijos.