BDAR
gdpr

Vidaus reikalų viceministru paskirtas Tautvydas Tamulevičius

Data

2018 12 03

Įvertinimas
9
ZGED1142.jpg

Vidaus reikalų viceministru nuo gruodžio 3 d. paskirtas Tautvydas Tamulevičius. Iki šiol ėjęs Alytaus vicemero pareigas, T. Tamulevičius Vidaus reikalų ministerijoje kuruos regioninės politikos įgyvendinimą. 

„Su T. Tamulevičiumi esame ne kartą susidūrę įvairiuose forumuose, diskutavę apie regioninę politiką. Tai vienas aktyviausių savivaldos politikų. Tikiuosi, kad jaunatviškas ryžtas ir politinė patirtis regione padės naujajam viceministrui sėkmingai rūpintis pavesta sritimi. Iššūkių regioninėje politikoje tikrai netrūksta“, – sako vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas. 

Anot vidaus reikalų ministro, pirmieji viceministrui iškelti uždaviniai: prižiūrėti ir koreguoti regioninės plėtros departamento prie VRM pertvarką, Baltosios knygos veiksmų plano rengimo užbaigimą.  

„Lietuvai reikia siekti subalansuotos, pasitikėjimu pagrįstos regioninės politikos. Džiaugiuosi galimybe prie to prisidėti. Kaip žmogus iš regioninės savivaldybės, tikiu, kad mano patirtis bus naudinga stiprinant savivaldą“, – teigia viceministras Tautvydas Tamulevičius.  

Nuo 2015-ųjų T. Tamulevičius ėjo Alytaus vicemero pareigas, buvo atsakingas už biudžetą ir finansus, plėtros strategiją ir planavimą, investicinius projektus ir kitas sritis. Paskirtasis viceministras prieš tai yra dirbęs „Investuok Lietuvoje“ projektų vadovu. 

T. Tamulevičius yra įgijęs du bakalauro laipsnius (Vilniaus universitetas, Bedfordshire universitetas, Jungtinė Karalystė).