BDAR
gdpr

VRM organizuotame „protų mūšyje“ nugalėjo Vyriausybės kanceliarijos specialistai

Data

2013 12 10

Įvertinimas
0
VRM organizuotame „protų mūšyje“ nugalėjo Vyriausybės kanceliarijos specialistai
VRM organizuotame „protų mūšyje“ nugalėjo Vyriausybės kanceliarijos specialistai

Pirmą kartą Vidaus reikalų ministerijos (VRM) organizuotame konkurse „Valstybės tarnyboje – patys geriausi“ daugiausiai teisingų atsakymų į „proto mūšio“ klausimus pateikė ir nugalėtojų vardą pelnė komanda „Neskubėk būti pirmas“, atstovavusi Vyriausybės kanceliarijai.

[end_header]

Šiuo, gruodžio 6 d. vykusiu konkursu buvo siekiama ne tik patikrinti valstybės tarnautojų žinias, bet ir paskatinti juos toliau tobulinti savo gebėjimus. Jame dalyvavo daugiau kaip 150 įvairių sričių specialistų, atstovaujančių valstybės ir savivaldybių institucijoms bei įstaigoms iš visos Lietuvos.

„Kokie bebūtume skirtingi pagal savo atliekamas pareigas, patirtį, išsilavinimą, visus mus jungia bendras tikslas – toliau tobulinti savo profesinius įgūdžius,  mokytis naujų dalykų,  nuolat tobulėti savo srityje. Šiuo konkursu  norime įvertinti Jūsų pastangas ir paskatinti jus siekti aukščiausio profesionalumo, kuris reikalingas tinkamai atlikti pareigas, tarnauti valstybei ir žmonėms“, - sakė konkurso dalyvius pasveikinęs vidaus reikalų viceministras Algimantas Juocevičius. 

Pasak VRM Regioninės politikos departamento Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos skyriaus vedėjos Eglės Šarkauskaitės, dalyvauti konkurse buvo kviečiamos komandos, suformuotos iš institucijų, kurios savo darbuotojų kvalifikacijos kėlimui yra gavusios Europos Sąjungos (ES) paramą. Todėl ir viso „protų mūšio“ tematika buvo susijusi su Europa, ES, Lietuvos vieta Europoje ir kt. „Buvo nemažai klausimų, susijusių su struktūrinės paramos prioritetu, pagal kurį valstybės tarnautojai ir institucijos buvo finansuojamos, siekiant administracinių gebėjimų stiprinimo. Tačiau buvo ir bendrųjų klausimų apie Lietuvą ir Europos Sąjungą“, - sakė E.Šarkauskaitė.

Per 2007-2013 metų laikotarpį, pagal Vidaus reikalų ministerijos administruojamos Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 4 prioriteto „Administruojamų gebėjimų stiprinimas ir viešojo administravimo efektyvumo didinimas“ priemones, įgyvendinta daugiau kaip 900 projektų. Šie projektai apėmė įvairius mokymus, kurie būtini šiandieniniam valstybės tarnautojui, specialistui palaikyti atitinkamą kvalifikacijos, žinių lygį. 2007-2013 m. finansavimo laikotarpiu administracinių gebėjimų valstybės tarnyboje stiprinimui ir viešojo administravimo efektyvumo didinimui buvo skirta daugiau kaip 600 mln. litų.

Konkursas Konkursas Konkursas