BDAR

VRM vyko judumo savaitės renginiai

Data

2020 09 18

Įvertinimas
1
4.jpg

Vidaus reikalų ministerija (VRM) prisijungė prie Aplinkos ministerijos iniciatyvos ir rugsėjo 11–18 d. aktyviai organizavo įvairius tvarų judumą ir darnų transporto priemonių naudojimą bei sveikatingumą skatinančius renginius. 

Rugsėjo 18 d. vyko judumo savaitės šventinis baigiamasis renginys. Jo metu buvo apdovanoti įvairių savaitės metu vykusių veiklų nugalėtojai, darbuotojai dalyvavo nuotaikingoje muzikinėje mankštoje.

Savaitės renginiai prasidėjo žingsnių skaičiavimo akcija, kurios metu buvo skatinama nueiti ne mažiau kaip 10 tūkst. žingsnių ir keliauti į darbą pėsčiomis, dviračiais ar kitomis ekologiškomis transporto priemonėmis. Vėliau VRM atstovai dalyvavo „Danske Bank“ Vilniaus maratone, rungtyniavo teniso turnyre.

Savaitės viduryje darbuotojai leidosi ir į pėsčiųjų žygį Vilniaus gynybinės sienos, kuri buvo pastatyta 1503 m., maršrutu ir padarė 250 tūkst. žingsnių.  

„Pernai pelnėme judriausios įstaigos titulą, manau, kad ir šiemet esame jos verti. Judėkime ir toliau aktyviai į priekį visomis prasmėmis“, – apdovanodama nugalėtojus sakė vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Iš viso žingsnių akcijos metu buvo nukeliauta 2 mln. 660 tūkst. žingsnių. Tiek žingsnių pakaktų pasiekti sporto ir kultūros lopšiu vadinamo Europos miestą Atėnus. 

Žingsnių iššūkio akcijos nugalėtoja tapo Miglė Noreikaitė (Valstybės tarnybos departamentas prie VRM) –120 955 žingsniai. Antrosios vietos nugalėtoja – Augustė Jucienė (VRM) – 111 839 žingsniai. Trečioji vieta atiteko Broniui Dručiūnui (Informatikos ir ryšių departamentas prie VRM) –108 727 žingsniai. 

Į daugiausiai žingsnių surinkusiųjų dešimtuką pateko Dorota Levko, Gražina Aleknienė, Rima Afanasjeva, Aidas Miškinis, Justina Vapsvaitė, Nijolė Perednienė, Beata Maliušicka-Stankevič. 

Teniso turnyro moterų grupės nugalėtoja tapo Monika Karsokienė (VRM), antroji vieta atiteko Violetai Plotnikovienei (VRM), trečioji – Augustei Jucienei (VRM).

Teniso turnyro vyrų grupės nugalėtoju tapo Robertas Seredžius (Turto valdymo ir ūkio departamentas prie VRM). Antrosios vietos laimėtojas – Vytenis Bukota (Turto valdymo ir ūkio departamentas prie VRM), trečiosios – Kristijonas Gudalevičius (VRM).

Nebuvo pamiršta ir sveikos mitybos svarba mūsų savijautai. Darbuotojai šią savaitę dalijosi derliaus gėrybėmis – sodo vaisiais ir daržovėmis. Dalis jų buvo padovanota Užsieniečių registracijos centro gyventojams. 

Judumo savaitės renginiais VRM darbuotojai prisidėjo prie didžiausios pasaulyje tvaraus judėjimo kampanijos, kuria siekiama sumažinti taršą daugiau ir aktyviau judant savo aplinkoje.