BDAR

Prisijungėme prie tarptautinės kovos su prekyba žmonėmis kampanijos

Data

2017 07 10

Įvertinimas
0
VRM_5225.JPG

Vidaus reikalų ministerija (VRM) prisijungė prie Baltijos jūros valstybių tarybos darbo grupės prieš prekybą žmonėmis inicijuotos tarptautinės kovos su prekyba žmonėmis kampanijos. Kampanijos šūkis – „Prekyba žmonėmis yra nusikaltimas – visi esame atsakingi, kad jo nebūtų“.

Ši kampanija skirta visuomenei priminti apie šalia mūsų parduodamus ir išnaudojamus žmones ir apie kiekvieno atsakomybę už šiuos nusikaltimus.

Kampanijos metu vilkimi marškinėliai yra pagaminti iš ekologiškų medžiagų ir nepažeidžiant darbuotojų teisių, t. y. visoje marškinėlių gamybos grandinėje nuo medvilnės surinkimo iki marškinėlių supakavimo dirbę žmonės nepatyrė išnaudojimo.

Tarptautinės bendruomenės gretas kampanijoje papildė kovos su prekyba žmonėmis sritį kuruojantis vidaus reikalų viceministras Česlovas Mulma ir VRM kancleris, Kovos su prekyba žmonėmis koordinavimo komisijos pirmininkas Algirdas Stončaitis, taip pat būrys VRM specialistų.

Daugiau apie kampaniją rasite: https://www.facebook.com/Vidaus-reikalų-ministerija-1737742299842752/?ref=aymt_homepage_panel

http://www.cbss.org/human-trafficking-crime-responsibility/.