Paskatinimai ir apdovanojimai

2019 m. paskatinimai ir apdovanojimai

I-II ketvirtį buvo apdovanoti trys darbuotojai už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro vardinės dovanos).

II ketvirtį apdovanotas vienas darbuotojas už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro vardinė dovana).

IV ketvirtį apdovanotas vienas darbuotojas už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro vardinė dovana) ir 22 darbuotojai už nepriekaištingą darbą (Medicinos centro direktoriaus padėkos raštai.

 

2018 m. paskatinimai ir apdovanojimai

I ketvirtį buvo apdovanoti 2 darbuotojai už renginių organizavimą (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro padėkos ir suvenyrai), 3 darbuotojai už ilgametį darbą (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro vardinės dovanos / Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro padėka).

II ketvirtį buvo paskatinti 11 darbuotojų už nepriekaištingą darbą (Medicinos centro direktoriaus padėkos raštai) ir 1 darbuotojas už svarbios Medicinos centro veiklai užduoties atlikimą (vienkartinė piniginė išmoka). 

III-IV ketvirtį buvo paskatinti 16 darbuotojų už nepriekaištingą darbą (Medicinos centro direktoriaus padėkos raštai).

 

2017 m. paskatinimai ir apdovanojimai

I ketvirtį buvo paskatintas 1 darbuotojas už renginių organizavimą (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro padėka).

II ketvirtį buvo apdovanotas 1 darbuotojas už ilgalaikį ir nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą sukakties proga (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos garbės ženklas „Už nuopelnus vidaus reikalų sistemai“).

III ketvirtį buvo apdovanoti 3 darbuotojai už nepriekaištingų tarnybinių pareigų atlikimą Valstybės dienos proga (atminimo dovana – laikrodis ir Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro padėkos bei suvenyrai).

IV ketvirtį buvo paskatinti 13 darbuotojų už puikų darbą (Medicinos centro direktoriaus padėkos raštai).

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-30