Konsultacijų skyrius

KONSULTACIJŲ SKYRIUS

 

 

 

Registratūra

8 5 271 70 28

Informacija

8 686 88 732

Skyriaus vedėja

Jūratė Normantienė

jurate.normantiene(eta)vrm.lt

Vyresn. slaugytoja

Jolanta Jokupienė

jolanta.jokupiene(eta)vrm.lt

Darbo laikas pirmadieniais–penktadieniais 800–1600 val.

SVARBI INFORMACIJA: 

DĖL CMEK VEIKLOS ATNAUJINIMO
Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Medicinos centras (toliau – Medicinos centras) informuoja, kad nuo 2020 m. gegužės 11 d. atnaujinama Medicinos centro Centrinė medicinos ekspertizės komisijos (toliau – CMEK) veikla.

Siekiant užkirsti kelią COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimui, informuojame apie priėmimo į tvarką:

 1. Per dieną bus priimama ne daugiau nei 10 asmenų.
 2. Asmenys turi atvykti išankstinės registracijos nustatytu laiku, likus ne daugiau kaip 10 minučių iki paskirto priėmimo laiko.
 3. Į CMEK patalpas asmenys įeina pro pastato galinį įėjimą. Prie įėjimo bus matuojama kūno temperatūra. Į CMEK patalpas bus įleidžiami tik tie asmenys, kurių kūno temperatūra bus mažesnė nei 37°C ir nebus akivaizdžių kvėpavimo takų infekcijos požymių.
 4. Asmenys, atvykę į CMEK patalpas, privalo dezinfekuoti rankas dezinfektantu, esančiu prie įėjimo CMEK patalpas, dėvėti veido kaukę, o ją nusiimti gali tik paprašius medicinos darbuotojui.
 5. CMEK registratūroje asmenys turi užpildyti „Paciento patvirtinimo nesant COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atvejo rizikos“ formą.
 6. Prie gydytojo eksperto kabineto durų gali laukti ne daugiau kaip 1 asmuo. Turi būti laikomasi saugaus 2 metrų atstumo nuo kitų asmenų, o kai atstumo išlaikyti negalima, kontakto laikas turėtų būti trumpesnis nei 15 min.
 7. Asmenys į gydytojo eksperto arba psichologo kabinetą gali įeiti tik kviečiami arba kai virš durų užsidega švieslentė „Laisva“.
 8. Kad gydytojai ekspertai iš anksto susipažintų su sveikatos būklės duomenimis, asmenys gali iš anksto pateikti 10 metų laikotarpio asmens sveikatos istorijos kopijas ir atliktų tyrimų rezultatus paštu (Žygimantų g. 8, LT-01102 Vilnius) arba el. paštu (cmek@vrm.lt).
 9. Laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai atliekami pagal išankstinį užrašymą, konkrečiu paskirtu laiku. Pasibaigus tai dienai skirtiems laikams, asmuo įrašomas į eilę, arba paskirtus tyrimus gali atlikti pagal gyvenamąją vietą ir rezultatus atsiųsti į CMEK paštu (Žygimantų g. 8, LT-01102 Vilnius) arba el. paštu (cmek@vrm.lt).

 

Konsultacijų skyriuje konsultuoja visi II lygio gydytojai specialistai, atliekami rentgenologiniai, endoskopiniai, echoskopiniai, klinikinės fiziologijos ir laboratoriniai tyrimai.

 

 

 

Nuo 2016 m. Konsultacijų skyriuje veikia pareigūnų registracija į privalomus periodinius profilaktinius sveikatos patikrinimus internetu – https://mcks.vrm.lt/index.php.

 

Konsultacijų skyrius yra Medicinos centro struktūrinis padalinys, atliekantis vidaus tarnybos sistemos pareigūnų privalomus periodinius profilaktinius sveikatos patikrinimus.

Konsultacijų skyriaus internetinė registracijos sistema suteikia galimybę personalo tarnyboms užregistruoti pareigūnus į privalomus periodinius profilaktinius sveikatos patikrinimus elektroniniu būdu (internetu) nuo einamųjų metų sausio 1 d. iki gruodžio 15 d. Registruojantis sistemoje yra matoma laisvų dienų datos bei vietų skaičius.

Vidaus reikalų įstaigos iki einamųjų metų lapkričio 1 d. privalo Medicinos centrui pateikti pareigūnų, kuriems kitais kalendoriniais metais reikės atlikti privalomus periodinius profilaktinius sveikatos patikrinimus, skaičių.

Šioje internetinėje sistemoje personalo tarnybos galės sužinoti pareigūnų privalomų periodinių profilaktinių sveikatos patikrinimų rezultatus.

Iš anksto užregistruoti pareigūnai į privalomą periodinį profilaktinį sveikatos patikrinimą paskirtą dieną privalo atvykti į Konsultacijų skyriaus registratūrą nuo 800–900 val. (Žygimantų g. 8, Vilnius, 2 aukštas), nevalgę, tačiau rekomenduojama gerti negazuotą, nepaskanintą vandenį.

 

Pareigūnai, atvykstantys į Konsultacijų skyrių, privalo pateikti:

 • medicininių dokumentų išrašą (forma Nr. 027/a) iš asmens sveikatos priežiūros įstaigos, kurioje yra prisiregistravęs;
 • sveikatos pasą (forma Nr. 048/a);
 • tarnybinį pažymėjimą (ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą).

.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad privalomi periodiniai profilaktiniai sveikatos patikrinimai Jūsų įstaigos pareigūnams yra atliekami tik nurodytomis dienomis, todėl prašome laikytis registracijos grafiko.

 

Kaip mus rasti?  

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-05-12