PRANEŠK APIE KORUPCIJĄ

VRM: 
• pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 8788, 
• el. paštu [email protected]  arba
palikdami pranešimą šioje interneto svetainėje

Jeigu pageidaujate sužinoti apie informacijos nagrinėjimo rezultatus, nepamirškite apie tai pažymėti ir nurodyti savo kontaktus. Informaciją nagrinėjantys darbuotojai galės su Jumis susisiekti ir prireikus patikslinti įvykio aplinkybes.

PRIMENAME, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236  straipsnyje.

Pranešimus apie įtariamą galimai neskaidrų ES struktūrinių fondų lėšų investavimą ar administravimą galima pateikti ES struktūrinių fondų svetainės  www.esinvesticijos.lt skiltyje Pranešimas apie korupciją.

Apie Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos darbuotojų daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, drausminius nusižengimus ar kitus teisės pažeidimus galite pranešti nemokamu pasitikėjimo telefonu (8 5) 261 6205, el. paštu [email protected] ar [email protected].

Apie policijos pareigūnų korupcinio elgesio atvejus galima pranešti el. paštu [email protected] arba e.policija.lt

Apie Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų korupcinio elgesio atvejus galite internete pranešti internete.

Apie Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos darbuotojų korupcinio elgesio atvejus galite pranešti pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6877 arba  el. paštu [email protected]

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos svetainėje

Atnaujinimo data: 2024-01-26