BDAR
gdpr

Advento rytmetyje – ministrės A. Bilotaitės linkėjimai įveikti pandemijos iššūkius

Data

2020 12 23

Įvertinimas
0
kaledu-egle-sostines-rotuses-aiksteje-5fcb9a60e23c6.jpg

Belaukiant šv. Kalėdų tradiciškai Vidaus reikalų ministerijos bendruomenė renkasi į Advento rytmetį –  šiemet dėl pandemijos susitikimas vyko nuotoliniu būdu. 

Advento rytmetyje bendruomenė išgirdo vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės palinkėjimą ir lūkesčius, o policijos kapelionas Algirdas Toliatas priminė Advento prasmę.

A. Bilotaitė, kreipdamasi į ministerijos bendruomenę, linkėjo pajusti dar didesnį solidarumo, atjautos ir supratingumo jausmą šiuo sunkiu Lietuvai pandemijos laikotarpiu. 

„Šiemet šv. Kalėdų laukimas kitoks – daugiau neapibrėžtumo, nežinomybės, naujų iššūkių, susijusių su ypatingai sudėtingu mūsų šaliai laikotarpiu. Ir vis dėlto Kalėdų metas yra dovanų metas. Gera žinia ta, kad į Lietuvą jau keliauja vakcina. Šiuo metu visiems linkiu dovanoti nematerialias dovanas - meilę, šilumą ir dėmesį. Tikiu, kad po šios pandemijos mes tapsime dar labiau stipresni ir vieningesni. Įkvėpkime ir palaikykime vieni kitus“, - linkėjo vidaus reikalų ministrė.

Nors šiais metais Advento rytmečio susitikimas kitoks – paspausti vienas kitam rankų nebuvo galima, bet apsikeisti šypsenomis ir gera nuotaika nuotoliniu būdu sutrukdyti niekas negali.