BDAR
gdpr

Agnės Bilotaitės komandoje pradeda dirbti Raimundas Kalesnykas

Data

2021 01 12

Įvertinimas
11
Kalsekynas.jpg

Prie vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės komandos prisideda Raimundas Kalesnykas. Jis bus ministrės patarėjas, atsakingas už viešojo valdymo, antikorupcijos ir teisės sritis.

Dr. R. Kalesnykas yra teisės mokslų daktaras, Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakulteto profesorius. 1997 m. jis baigė teisės studijas Mykolo Romerio universitete, kur 2002 metais apgynė disertaciją. Per 23 metų akademinę veiklą dėstė įvairiose aukštosiose mokyklose Lietuvoje ir užsienyje, dalyvavo vykdant tarptautinius projektuos, taip pat 2006 – 2007 metais dirbo vidaus reikalų ministro patarėju. Nuo 2008 metų dirbo įvairiuose tarptautinėse organizacijose (CEPOL, ESBO, UK Safeworld ir kt.), kur prisidėjo įgyvendinant vidaus reiklų sistemos ir antikorupcines reformas viešajame sektoriuje Kirgizijoje, Tadžikistane, Kazachstane ir kt. valstybėse.

„Manau, kad mano turima ilgametė profesinė patirtis viešojo sektoriaus pokyčių valdymo, korupcijos prevencijos ir teisėkūros srityse bus naudinga Vidaus reikalų ministerijoje. Tikiuosi, kad kartu su ministerijos specialistais glaudžiai bendradarbiausime ir kursime naujus ar tobulinsime esamus teisės aktus, siekdami geriausio rezultato“, – teigia dr. R. Kalesnykas.