BDAR

Ministrė Agnė Bilotaitė: dėkoju pareigūnams už jų ryžtą ir darbą

Data

2021 04 30

Įvertinimas
3
JKAL3777.jpg

Šiandien vidaus reikalų ministrė A. Bilotaitė padėkojo pareigūnams už jų darbą padedant suvaldyti COVID-19 (koronaviruso) infekcijos sukeltą pandemiją šalyje.

„Džiaugiuosi šiandien turėdama galimybę padėkoti pareigūnams už labai svarbų ir nepakeičiamą darbą, už tai, kad, aukodami savo savaitgalius, šventes, laiką su šeimomis, pareigūnai buvo priešakinėse linijose. Norėčiau padėkoti kiekvienam, kas buvo kontrolės postuose, kas tikrino atvykstančiuosius į Lietuvą. Žinau, kad pareigūnais galima pasikliauti. Jūs esate ryžtingi profesionalai ir padarysite viską, kad valstybė būtų saugi“, – kalbėjo vidaus reikalų ministrė.

Ministrė apdovanojo ir skyrė padėkas kiekvienai Vidaus reikalų ministerijai pavaldžiai tarnybai. Atsiimdami padėkas tarnybų vadovai dėkojo savo vadovaujamiems pareigūnams už jų tarnybą.

„Didžiuojuosi Jumis visais: ir policijos pareigūnais, ir kitų tarnybų pareigūnais, ir socialiniais partneriais. Mes visi kartu buvome, esame ir būsime vienas kumštis. Dėkoju visiems ir tikiuosi, kad jau netrukus pandemija taps jau tik atsiminimu“, – teigė Policijos departamento vadovas generalinis komisaras Renatas Požėla. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vadovas generolas Saulius Greičius pažymėjo, kad didžiuojasi ugniagesių gelbėtojų bendruomene, kuri prisidėjo valdant pandemiją.

„Dėkoju už labai aukštą mūsų pareigūnų darbo įvertinimą. Mes susiduriame su dideliais iššūkiais: laikina vidinių sienų kontrole, karantino reikalavimų užtikrinimu. Noriu pareigūnams padėkoti už drąsą, pasiaukojimą“, – teigė Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas generolas Rustamas Liubajevas. Kolegoms pritarė ir Viešojo saugumo tarnybos bei Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos vadovai. Anot jų, ši krizė parodė, kad vidaus reikalų sistemos tarnybos – tai turinti įdirbį ir vieninga sistema, o jos tikslas – tarnauti Lietuvai ir užtikrinti visuomenės saugumą.