BDAR
gdpr

„Regitra“ turi naują vadovą

Data

2021 12 16

Įvertinimas
0
A. Bilotaitė ir V. Dominauskas2.jpg

Valstybės įmonė „Regitra“ turi naują generalinį direktorių – juo paskirtas Vaidas Dominauskas, laimėjęs viešą konkursą. Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės įsakymu V. Dominauskas įmonės vadovo pareigas pradės eiti nuo 2022 m. sausio 10 d.

Pasak vidaus reikalų ministrės A. Bilotaitės, pagrindiniai „Regitros“ vadovui keliami uždaviniai – didinti paslaugų prieinamumą ir gerinti aptarnavimo kokybę.

„Matome poreikį stiprinti įmonės reputaciją ir visuomenės pasitikėjimą ja, tad iš naujo vadovo tikimės aukščiausių skaidrumo, valdysenos, etikos ir socialinės atsakomybės standartų“, – teigia vidaus reikalų ministrė.

Ilgametę patirtį V. Dominauskas kaupė draudimo ir telekomunikacijų bendrovėse, paskutinius dešimt metų sėkmingai vadovo įvairaus dydžio komandoms, dirbančiomis su privačiais bei verslo klientais. Anot jo, prisidėti prie „Regitros“ komandos paskatino vykstantys tvarūs pokyčiai valstybės įmonių sektoriuje.

„Sieksiu, kad „Regitra“ atitiktų visus didelėms įmonėms taikomus reikalavimus – būtų pažangi ir skaidri, dirbtų ne tik pelningai, bet ir taptų patraukliu darbdaviu. Tikiu, kad su komanda kartu užtikrinsime kokybišką paslaugų teikimą bei auginantį skaitmeninių kanalų pasirinkimą, nes to tikisi mūsų vartotojai“, – teigia naujas „Regitros“ vadovas V. Dominauskas.

Naujas „Regitros“ vadovas taip pat turėtų užtikrinti, kad įmonė prisidėtų prie darnios kelių transporto infrastruktūros plėtros, padėtų suinteresuotoms šalims siekti didesnio eismo saugumo ir efektyvesnio kelių transporto priežiūros administravimo. Tikimasi, kad „Regitra“ taip pat aktyviai dalyvaus sprendžiant automobilių taršos mokesčio įvedimo ir vairuotojo kortelės išdavimo klausimus.

Konkurse, kurio nugalėtoju paskelbtas V. Dominauskas, dalyvavo vienuolika pretendentų, o juos vertino vidaus reikalų ministrės sudaryta atrankos komisija iš Vidaus reikalų ministerijos, Susisiekimo ministerijos, Valstybės tarnybos departamento prie VRM bei VšĮ Valdymo koordinavimo centro atstovų.

Komisija atsižvelgė į įstaigai ir būsimam vadovui keliamus tikslus, pareigybės aprašyme nustatytus reikalavimus. Be to, jos nariai sutarė, kad naujas vadovas turėtų skatinti pokyčius organizacijoje ir kurti vidinę kultūrą, didinančią darbuotojų motyvaciją ir bendradarbiavimą.