BDAR
gdpr

Šiaulių verslo parama: antklodės migrantams

Data

2021 08 05

Įvertinimas
0
A. Rutkausko nuotr..jpg

Šiandien į Pasieniečių mokyklą buvo atvežta daugiau nei 11 000 antklodžių – tai Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų parama, jos vertė – daugiau nei 20 tūkst. eurų. ,,Dėkojame verslui už pilietinę poziciją ir pagalbą valdant neteisėtos migracijos krizę. Ši parama pravers migrantams, kurie yra apgyvendinti stovyklavietėse, kartu tai sutaupytos lėšos, kurias galima skirti fizinio barjero įrengimui Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje“, – teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė. Tai pirmoji Lietuvos verslininkų parama.

„Šiandien krauname pirmąjį paramos sunkvežimį, kuris išvyks į pasienį. Tikimės, kad ir sekantis krovinys pajudės greitu metu, o kiti verslai taip pat prisidės prie paramos“, – džiaugiasi Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovas Alfredas Jonuška.

Lietuva iki šiol gaudavo humanitarinę paramą iš Europos Sąjungos šalių narių, iki šiol siuntos atvyko iš 11 šalių. Dažniausiai siunčiamos palapinės, lovos, čiužiniai, generatoriai ir kiti būtiniausi daiktai, skirti migrantams apgyvendinti.

Šiemet Lietuvos ir Baltarusijos sieną neteisėtai kirto 4 110 migrantų.