Skaudi netektis: gesindamas gaisrą žuvo ugniagesys gelbėtojas
Vasario 10 d. šalies ugniagesių bendruomenę sukrėtė skaudi žinia – Klaipėdos rajone, Vėžaičių seniūnijoje, Maciuičių kaime, vykdydamas pareigas ir gesindamas kilusį gaisrą medžio apdirbimo įmonėje, žuvo Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Gargždų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis ugniagesys gelbėtojas, gimęs 1971 m.
„Tai didžiulė netektis ne tik artimiesiems, ugniagesių bendruomenei, bet ir visuomenei, kuriai šis pareigūnas ištikimai tarnavo, gelbėdamas gyvybes ir saugodamas žmonių gerovę. Šiuo sunkiu momentu reiškiu nuoširdžią ir gilią užuojautą šeimai, artimiesiems, kolegoms ir visiems, kuriuos palietė ši skaudi ugniagesio netektis. Esu dėkingas pareigūnui už tarnybą“, - užuojautoje sako vidaus reikalų ministras Vladislav Kondratovič.
„Mus visus ką tik sukrėtė skaudi žinia, kad gesindamas gaisrą žuvo ugniagesys gelbėtojas. Dėl skaudžios netekties nuoširdžiai užjaučiame žuvusiojo šeimą, artimuosius ir visą šalies ugniagesių bendruomenę, – sako Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Renatas Požėla. – Ugniagesiai gelbėtojai, gesindami gaisrus ir gelbėdami kitus, neretai patys atsiduria pavojuje. Šiuo metu gausios ugniagesių pajėgos toliau gesiną kilusį gaisrą.“
Šią skaudžią netekties valandą velionio šeimai ir artimiesiems bus suteikta visokeriopa pagalba.
Ugniagesio gelbėtojo mirties priežastis kol kas nėra aiški, dėl šio įvykio bus atliekamas tarnybinis tyrimas.
Atnaujinimo data: 2025-02-12
Taip pat skaitykite:
Aktualūs civilinės saugos klausimai aptarti trijų Baltijos šalių susitikime
VRM: šalies savivaldybėms priedangų atnaujinimui pirmuoju etapu skiriama 12 mln. eurų
Aptartas NVO vaidmuo krizių valdyme, regionų stiprinime ir viešųjų paslaugų teikime
Lietuvos ir Moldovos vidaus reikalų ministrai aptarė bendradarbiavimą saugumo iššūkių kontekste