BDAR
gdpr

Vidaus reikalų ministerija mini 104-ąjį gimtadienį

Data

2022 11 14

Įvertinimas
1
20221114ZGED011.jpg

Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje iškilmingai paminėtas 104-asis ministerijos gimtadienis. Renginyje dalyvavo buvę vidaus reikalų ministrai, ministerijai pavaldžių įstaigų ir statutinių tarnybų atstovai bei ministerijos darbuotojai.

Sveikinimo žodį susirinkusiesiems taręs vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius pabrėžė, kad Vidaus reikalų ministerija šiandien valstybėje atlieka vieną svarbiausių vaidmenų.

„Atsakomybės ir darbų turime vis daugiau. Ministerija rūpinasi ne tik statutinėmis tarnybomis, regionais. Taip pat kuriame iš esmės naują civilinę saugos sistemą, parengėme valstybės tarnybos ir viešojo valdymo pertvarką. Pastaraisiais metais ministerijai ir jai pavaldžioms institucijoms teko didžiuliai iššūkiai, susiję su valstybę ištikusių krizių ir ekstremaliųjų situacijų valdymu. Šiandien džiaugiuosi galėdamas padėkoti žmonėms, kurie demonstravo neįtikėtiną susitelkimą ir profesionalumą kuriant šiuolaikišką ir stiprią valstybę“, – sakė vidaus reikalų viceministras.

Renginio metu ministerijos darbuotojams, statutinių įstaigų pareigūnams bei kitiems darbuotojams skirtos padėkos ir apdovanojimai už nepriekaištingą tarnybą.

Vidaus reikalų ministerija nuo pat jos įkūrimo tapo svarbiu valstybingumo elementu. Čia dirbo nemažai iškilių asmenų, kurie formavo valstybės vidaus politiką. Ministerijoje dirbusių žmonių pagalba kūrėsi valstybės regionai, taip pat vidaus tarnybos, kurios šiandien yra atsakingos už šalies saugumą.

Vidaus reikalų ministerijos gimtadienyje šventinę nuotaiką kūrė Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras.