BDAR

Vidaus reikalų ministrė vyksta į Užsieniečių registracijos centrą

Data

2021 06 23

Įvertinimas
0
vilniaus-pasienio-rinktinei-perduoti-toyota-land-cruiser-visureigiai-5bbc6cfe9c8b5 (1).jpg

Ketvirtadienį vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė vyksta į Pabradę, kur lankysis Užsieniečių registracijos centre (URC). 11 val. ji planuoja susitikti su pareigūnais, dirbančiais URC bei su centro gyventojais.  Po susitikimo planuojama spaudos konferencija.

„Po šios dienos kilusių neramumų mano tikslas – įvertinti situaciją, turiu omeny tiek pareigūnų, tiek URC gyventojų saugumą. Lietuva susiduria su migracijos krize, tad privalome ją kontroliuoti ir būti pasirengę visoms situacijoms. Atvykėliai iš trečiųjų šalių neteisėtai kerta Lietuvos sieną, pažeidžia jos režimą, tačiau kol jie yra mūsų šalyje svarbu pasirūpinti jų saugumu Taip pat man labai svarbios pareigūnų darbo sąlygos ir viešosios tvarkos užtikrinimas“, – teigia vidaus reikalų ministrė.

Iš viso šiemet į Lietuvą iš Baltarusijos bandė patekti 507 neteisėti migrantai. Pastaruoju metu daugiau nei šešis kartus išaugus neteisėtų migrantų srautams VSAT sustiprino sienos su Baltarusija apsaugą. Be to, pasieniečiams į pagalbą atėjo pajėgos iš Viešojo saugumo tarnybos, Lietuvos policijos, Šaulių sąjungos ir kitų institucijų.