BDAR
gdpr

Vidaus reikalų ministrės politinėje komandoje – du viceministrai

Data

2020 12 22

Įvertinimas
0
vrm_uzrasas.jpg

Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje pradeda dirbti du viceministrai: Sigita Ščajevienė, kuri kuruos viešojo administravimo sritį, ir Vitalij Dmitrijev, kuris bus atsakingas už viešojo saugumo sritį.

Vidaus reikalų viceministras V. Dmitrijev turi ilgametę darbo patirtį Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete – nuo 2008 metų ėjo komiteto biuro vadovo pareigas. Jis taip pat dirbo Valstybės kontrolėje ir Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, o savo karjerą pradėjo 1995 metais Trakų rajono policijoje.

„Šios pareigos – tai didelė atsakomybė. Sprendimą priimu gerai viską apsvarstęs. Mano pagrindinis tikslas – pasirūpinti pareigūnais, gerinti jų aprūpinimą, kelti pareigūno profesijos prestižą, tikiuosi, kad, dirbdami kartu su tarnybomis ir bendradarbiaudami su profesinėmis pareigūnų sąjungomis, šiuos tikslus pasieksime“, – teigia V. Dmitrijev.

Vidaus reikalų viceministrė Sigita Ščajevienė daugiausia dėmesio skirs viešajam administravimui ir savivaldai, taip pat valstybės tarnybai.

„Ketinu skirti daugiau dėmesio valstybės tarnybai. Mano manymu, tai yra ta sritis, kurią reikia stiprinti ir modernizuoti. Taip pat tikiuosi sėkmingai bendradarbiauti su savivaldos atstovais“, – kalba vidaus reikalų viceministrė S. Ščajevienė. Viceministrė nuo 2015 metų buvo Seimo Audito komiteto biuro vadovė, nuo 2016 metų – Seimo Kontrolės komiteto narė. Daugiau negu 9 metus ėjo Seimo kanceliarijos Teisės departamento vyresniosios patarėjos pareigas.

Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės komandoje jau dirba dvi patarėjos: Lina Laurinaitytė-Grigienė, atsakinga už komunikaciją, ir Agneta Ladek, patarėja bendraisiais klausimais.