BDAR
gdpr

Vidaus reikalų viceministras A. Abramavičius susitiko su Indijos ambasadore

Data

2022 11 08

Įvertinimas
0
DSC_8534 (2).JPG

Vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius susitiko su Indijos Respublikos ambasadore Lietuvai Nagma Mohamed Mallick aptarti geopolitines ir dvišalių santykių vystymo aktualijas.

Indijos ambasadorė įteikė kvietimą į šių metų lapkričio mėn. Naujajame Delyje vyksiančią tarptautinę ministrų konferenciją „Jokių pinigų terorui“.

Viceministras padėkojo ambasadorei už Indijos pastangas kovoje su terorizmu, o taip pat už bendradarbiavimą, Lietuvai susidūrus su instrumentalizuotos migracijos  iššūkiu.

„Nekaltos moterys, vyrai ir vaikai tapo Baltarusijos režimo melo aukomis. Gaila, kad į šiuos spąstus pateko ir Indijos piliečiai. Lietuvos ir Indijos institucijų bendradarbiavimas užtikrino sklandų ir orų repatriacijos procesą,“ – teigė A. Abramavičius.

Pasak viceministro, svarbu didinti informuotumą siekiant apsaugoti žmones nuo tokių režimų kaip Baltarusija ar Rusija, kurios gali naudoti užsienio šalių piliečius įgyvendinti savo politinius tikslus.

Kalbėdamas apie Rusijos vykdomą karą prieš Ukrainą, viceministras išreiškė viltį, kad Indija, kaip viena įtakingiausių regiono šalių, prisidės prie to, kad šis didžiulio skaičiaus civilių gyventojų aukų pareikalavęs karas kuo greičiau pasibaigtų.