BDAR
gdpr

VRM organizuoja mokymus dirbantiems su PASIS

Data

2021 11 24

Įvertinimas
0
glenn-carstens-peters-npxXWgQ33ZQ-unsplash.jpg

Vidaus reikalų ministerija lapkričio 25 ir 30 dienomis kviečia į mokymus su PASIS dirbančius viešojo sektoriaus institucijų darbuotojus.

Mokymų metu bus priminta duomenų į PASIS teikimo tvarka ir ypatumai, bus atsakyta į susijusius įstaigų klausimus, bus pristatytos parengtos metodinės priemonės, skirtos sudėtinių paslaugų kūrimui, paslaugų, elektroninės atpažinties priemonės saugumo lygio nustatymui, paslaugų rodiklių analizės ir vertinimo proceso nustatymui.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu TEAMS platformoje lapkričio 25 ir 30 dienomis, nuo 8 iki 17 val. Dalyvių registracija vyksta el. paštu [email protected], nurodant pageidaujamą mokymų datą, dalyvio vardą ir pavardę, įstaigos pavadinimą, pareigas, dalyvio kontaktinius duomenis.

Vidaus reikalų ministerija, formuodama valstybės politiką viešojo administravimo srityje, atlieka funkcijas, susijusias su viešųjų ir administracinių paslaugų politikos įgyvendinimo organizavimu, koordinavimu ir kontrole. Viešųjų ir administracinių paslaugų stebėsenos ir analizės informacinė sistema (PASIS) yra skirta valdyti informacijai apie viešojo sektoriaus teikiamas viešąsias ir administracines paslaugas ir šių paslaugų stebėsenos rodiklius.

Pagal Lietuvos Respublikos finansų ministerijos nustatytą Europos Sąjungos struktūrinių lėšų finansuojamų projektų įgyvendinimo tvarką, mokymuose gali dalyvauti įstaigų darbuotojai, kurie darbo užmokestį gauna tik iš valstybės biudžeto lėšų.