BDAR
gdpr

VRM: Vyriausybė pritarė darbo užmokesčio išlaidų kompensavimui

Data

2021 02 03

Įvertinimas
1
vairuotoju-patikra-5fe3482d31fbe.jpg

Lietuvos Respublikos Vyriausybė pritarė Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pasiūlymui ir kompensuos 1 112,6 tūkst. eurų Vidaus reikalų ministerijai pavaldžių tarnybų patirtas darbo užmokesčio išlaidas. Minėtos tarnybos pareigūnams iš savo asignavimų sumokėjo už darbą šventinių – Kalėdų ir Naujųjų metų – savaitgalių metu ir už vykdomą papildomo gyventojų judėjimo ribojimo kontrolę.

„Pareigūnams, kurie nuo gruodžio mėnesio vidurio kontroliuoja judėjimo ribojimus tarp savivaldybių ir reaguoja į įvykius, susijusius su COVID-19 liga, sumokėta už papildomą darbą. Šios finansinės paskatos imtasi atsižvelgus į nelengvą pareigūnų darbą ir pavojingas situacijas. Tai žmonės, kurie vykdo savo pareigas ir stengiasi užtikrinti mūsų visų saugumą“, – teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Iš Vyriausybės rezervo Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos 4 406 pareigūnams bus skirta 1 107,6 tūkst. eurų už darbą poilsio ir švenčių dienomis, nakties ir viršvalandinį darbą, budėjimą, o Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos 53 pareigūnams – 5 tūkst. eurų už darbą poilsio ir švenčių dienomis.